У бібліотеці для дорослих колядували колектив «Золоті літа» зі Львова та ансамблі Народного дому Винник (ФОТО)
25.01.2017 19:27

Сьогодні, 25 січня, в бібліотеці для дорослих приймали гостей зі Львова – хор «Золоті літа», а також колядували місцеві вокальні ансамблі Народного дому – «Винниківчани» і «Стожари».

Такий спільний різдвяний концерт відбувся завдяки ініціативі координатору клубу сеньйорів «55 +», що діє в рамках проекту ГО «Золоті роки», завідувачу бібліотеки Ірини Андрухів, яка представила гостей і учасників-винниківчан.

Право розпочати коляду надали львів’янам – хору «Золоті літа». Його учасники колядували, щиро бажали гараздів присутнім і усім мешканцям Винник, а також декламували вірші, що прославляють народження Ісуса.

«Наш хор створений 2, 5 роки тому при ГО «Золоті роки», – розповіла керівник колективу Євгенія Матвіїв. – У нашому репертуарі різнопланові твори – народні, повстанські, авторські. Радо приїхали у Винники, щоби поділитися піснями різдвяно-новорічного циклу – традиційними церковними колядками, яких навчилися від батьків».

Дівчата з вокального ансамблю «Стожари» Народного дому міста Винники під керівництвом Володимира Завербного виконали колядки, які налаштували присутніх на сучасну музичну різдвяну хвилю. Особливо усім сподобалося зворушливе виконання пісні «Молитва на Різдво» солісткою ансамблю «Стожари» Насті Дмитерко-Завербної.

Ансамбль, що представляє старше покоління мешканців міста, «Винниківчани», хоч і виступав у неповному складі, вкотре продемонстрував неординарний підхід до вибору репертуару. Учасники ансамблю вразили колядками, які виконують на мелодії відомих різдвяних пісень, але в сучасній інтерпретації, що свідчить про їхню активну життєву позицію та патріотизм.

«Цікаво, що концертом не керував режисер, а колядки всі колективи заспівали різні», – зазначив учасник хору «Золоті літа» Борис Монцібович.

«Такі заходи важливі та необхідні для нашої громади, – переконана директор Народного дому Винник Наталія Вінярська. – Вони не тільки допомагають підтримувати українські традиції, а й знайомитися з новими колективами, показати свої напрацювання, а й сприяють розвитку пісенної творчості».

Привітала і подякувала колективам і бібліотеці для дорослих начальник відділу гуманітарної політики та соціального захисту Винниківської міської ради Зоряна Корчовська.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Коляда, Володимир Завербний, ансамбль Винниківчани, Золоті літа, ансамбль Стожари, бібліотека. Наталія Вінярська
Останні новини:

Коментарі
avatar