«Рух» стартував на Меморіалі Юста розгромною перемогою
26.01.2017 15:36

Сьогодні, 26 березня, винниківський "Рух" зіграв перший матч на цьогорічному традиційному турнірі пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста.

Як вже повідомлялось, у цьому турнірі винниківський клуб буде представлений двома командами - "Рух" і "Рух-2".

Сьогодні у першому турі 1-ої групи турніру підопічним Руслана Мостового протистояла команда другої ліги чемпіонату Львівщини - "Сокіл" Ямпіль. Прогнозовано, що ямпільчани не змогли створити якоїсь сенсації у матчі з одним із лідерів Другої ліги чемпіонату України. Рухівці на протязі двох таймів мали беззаперечну ігрову та територіальну перевагу на футбольному полі і здобули перемогу з рахунком 5:0. У першому таймі відзначились Федорів і Панасюк, у другому таймі новачки винниківської команди Зубар і Білий довели рахунок до 4:0. А крапку у матчі поставив один з лідерів команди Ярослав Кінаш, який ефектним ударом з метрів вісімнадцяти не залишив ніяких шансів воротарю "Сокола".

Завтра, 27 січня, проведе свій дебютний матч на турнірі друга команда "Руху". У матчі ІV групи, який розпочнеться у 12.00 год, винниківчанам протистоятиме команда ФК "Опір" Ю-17 Львів.

"Рух" Винники - "Сокіл" Ямпіль 5:0

Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Степан Лапко

Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Андрій Онишків

Голи: Федорів Володимир, 2, Панасюк Олег, 15, Зубар Святослав, 62, Білий Іван, 70, Кінаш Ярослав, 85

"Рух" Винники: Дяченко Олександр, Романюк віталій, Федорів Володимир, Білий Іван, Баглай Андрій, Кікоть Андрій (Лашин Олег, 46), Кінаш Ярослав, Волошин Ярослав, Баранець Григорій (Садоха Володимир, 46), Панасюк Олег, Зубар Святослав.

Запасні: Шевчук Юрій, Савошко Володимир, Копина Юрій, Баранець Борис, Бідловський Володимир, Чучман Станіслав, Гурський Андрій.

"Сокіл" Ямпіль: Мойсин Андрій, Пришляк Ростислав, Яценко Андрій, Степчук Ігор, Дікарєв Орест, Горошко Михайло, Мельникович Андрій, Шумський Володимир (Шеремета Ігор, 46), Ковалишин Богдан (Горошко Дмитро, 46), Полігас Юрій, Нетлюх Захар.

Запасні: Полігас Іван, Довгий Дмитро, Галах Андрій.

Попередження: Шумський Володимир, 26, Пришляк Ростислав, 86.


Теги: Сокіл Ямпіль, Рух Винники, Опір Ю-17 Львів, меморіал Юста
Останні новини:

Коментарі
avatar