Друга команда «Руху» розгромила ФК "Опір" Ю-17 Львів
27.01.2017 15:40

Як ми вже повідомляли, вчора перша команда винниківського "Руху" у стартовому поєдинку першої групи цьогорічного традиційного турніру пам’яті Ернеста Юста здобула переконливу перемогу з рахунком 5:0 над командою "Сокіл" Ямпіль.

Сьогодні, 27 січня, свій стартовий поєдинок провела і друга команда "Руху". Зазначимо, що поділ на першу і другу команду чисто умовний. На турнірі дозволено ротацію гравців між командами. Сьогоднішнім суперником винниківського клубу була команда ФК "Опір" Ю-17 Львів.

Як і у вчорашньому поєдинку, підопічні Руслана Мостового мали беззаперечну ігрову та територіальну перевагу над менш іменитим суперником, і також завершили його з розгромним рахунком. Правда м'ячів у ворота суперника рухівці "наколотили" удвічі більше. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував рахунок 10:0 на користь винниківської команди. У "Руху" дублем відзначилися Борис Баранець, Віталій Дмитрух та Олексій Омельченко. По одному результативному удару у воротах суперника відзначилися Копина, Садоха, Козловський та Гурський.

«Рух -2» Винники - «Опір» Ю-17 Львів - 10:0 (4:0)

26.01.2017, 12.00. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Андрій Смольський.

Голи: Б.БАРАНЕЦЬ, 3, 50, ДМИТРУХ, 21, 26, КОПИНА, 39, САДОХА, 48, ОМЕЛЬЧЕНКО, 57,  85, КОЗЛОВСЬКИЙ, 62, ГУРСЬКИЙ, 82.

«Рух»: ШЕВЧУК, МАКАР, (ПАНАСЮК 57’), ГУРСЬКИЙ, ДМИТРУХ, БІДЛОВСЬКИЙ (ЛАШИН 46’), КОПИНА, ЧУЧМАН, Б.БАРАНЕЦЬ, САВОШКО, КОЗЛОВСЬКИЙ, ОМЕЛЬЧЕНКО.

«Опір» Ю-17: КОБАЛЬ, КРАЧКОВСЬКИЙ, ПАВЕЛЧАК, САЧКО, БІЛОУС, ПАВЛИШИН,  СУСЬ, ЦИРКУНЕНКО, ПРИТУЛА, ЧУРКО, ЛАБАЗЕВИЧ.


АНОНС: У понеділок, 30 січня, винниківський "Рух" на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича проведе спаринг з одним із лідерів чемпіонату України серед команд Першої ліги рівненським "Вересом". Початок зустрічі: 13.00.


Теги: Рух Винники, меморіал Юста, Опір Ю-17 Львів
Останні новини:

Коментарі
avatar