Винниківські школярі вшанували подвиг героїв Крут
27.01.2017 21:18

У СЗШ № 29 сьогодні, 27 січня, відбулося свято-реквієм «Під Крутами пішли в безсмертя».

Ведучі – Юстина Довга і Софія Чеславська – ознайомили шкільну громаду з трагічною сторінкою української історії – загибеллю 300 юнаків-добровольців, майже дітей, які віддали свої життя за свободу і незалежність нашої держави. Учні та педагоги вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Свято-реквієм підготували і провели учні 8-х і 10-го класів під керівництвом заступника директора школи Орести Стасів і педагога-організатора Оксани Шепіди. Богдан Шимечко, Наталія Попович, Василина Шмигер, Ірина Макогін, Юлія Балаш, Юрій Гришкін, Катерина Бішко, Віталій Михайлів, Роксолана Каушко декламували вірші, в яких йдеться про бій під Крутами хлопців-патріотів із майже п’ятитисячним військом більшовиків.

Під час свята-реквієма звучали пісні про трагедію 29 січня 1918 року, а також присутнім показали кінокадри про бій під Крутами.

«Ми щороку організовуємо заходи, якими вшановуємо героїв, які пішли в безсмертя зі студентської чи шкільної лави, захищаючи свободу і незалежність України 99 років тому, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – Проводимо тематичні та виховні заходи у різних формах, зацікавлюємо школярів прикладами з історії нашої держави, порівнюючи з неспокійним сьогоденням».

Лариса КУБСЬКА

Теги: СЗШ №29, свято-реквієм, бій під Крутами
Останні новини:

Коментарі
avatar