Мешканці низинної частини Винник поспілкувалися з владою
28.01.2017 15:26

Сьогодні, 28 січня, відбулася зустріч мешканців вулиці Сагайдачного та прилеглих до неї вулиць із представниками Винниківської міськради.

Спілкувалися з громадою заступник міського голови Винник Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, посадовець ВМР Славомир Каторож.

Провідною темою зустрічі було спорудження водо- і каналізаційних мереж на вулиці Сагайдачного та під‘єднання до них прилеглих вулиць. Адже саме згаданий житловий мікрорайон завжди потерпав від підтоплення після проливних злив і відлиги. Тому влада Винник вирішила взятися за каналізування саме цього мікрорайону. Як повідомив Богдан Шустер, роботи зі спорудження каналізаційного колектора на вулиці Сагайдачного вже тривають. З його слів, будівельники  проклали 200 метрів каналізації (від району кільцевої дороги).

«Протягом двох місяців цей колектор повинен сягнути вулиці Івана Франка, - пояснив Богдан Шустер. – За цю роботу вже проплачено підрядній організації. Але частину витрат згідно законодавства повинні взяти на себе самі мешканці. А саме: за під‘єднання від каналізаційного колодязя (принаймні, так цей об‘єкт називали під час зустрічі) й до санвузла в помешканні. І владі Винник розходиться в тому, щоб усі мережі на вулиці Сагайдачного було прокладено якнайшвидше. Бо з‘явилася можливість у 2017 році брукувати її. А без відповідних мереж ніхто капітально не ремонтуватиме полотно дороги. Бо тоді це буде марне витрачання коштів. Тому я прошу всіх мешканців згуртуватися задля спільної праці».

Варто зазначити, що сьогодні розмова була предметною та конструктивною. Люди одразу ж вибрали вуличний комітет для координування спільних із владою та підрядною будівельною організацією спільних дій.

Людей турбують і інші проблеми, тому вони задавали багато питань щодо життєдіяльності Винник.

Зокрема, Богдан Шустер надав інформацію про те, що на реконструкцію дитячого садочка на вулиці Олени Теліги, 4 уже виділено 12 мільйонів гривень (потрібно 25).

«Зараз згадане приміщення прибирають від сміття, - зазначив посадовець. – Коли погода стане сприятливою, то будівельники розпочнуть роботи з його реконструкції. Як би все склалося так, як ми сподіваємося, то навіть з вересня цей садочок знову б розпочав працювати».

Також багато нарікань посадовці наслухалися через незадовільну роботу громадського транспорту. Особливо це стосувалося маршруту №36.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: винниківчани, мешканці, каналізування, влада, міська рада, вулиця Сагайдачного

Читайте також:
Коментарі
avatar