Ярослав Мамчак: «Мешканцям «військових» багатоквартирних будинків у Винниках варто поспішити»
28.01.2017 15:22

Під час останнього засідання виконкому Винниківської міської ради було прийнято в комунальну власність територіальної громади Винник багатоквартирні житлові будинки за адресами: Левицького, 3 і Левицького, 8.

До цього згадані будинки належали військовим, а саме: 7-му територіальному вузлу урядового зв‘язку Державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформації.

«Наголошу, що мешканці всіх, так званих, «військових» будинків у Винниках повинні пройти згадану процедуру, - каже спеціаліст Винниківської міської ради з питань житлово-комунального господарства Ярослав Мамчак. – І мешканцям квартир кожного такого будинку варто поспішити. Адже форму подальшого спільного утримання й обслуговування свого будинку власники квартир згідно закону мають право самостійно обирати лише до серпня 2017 року. В іншому випадку це буде зроблено, у відповідності до чинного законодавства, без їхньої участі. Тому сподіваюся, що цей процес у Винниках відбудеться без різних неприємностей і непорозумінь. Також відзначу, що зараз значно полегшено проведення цієї процедури. Тому, повторюсь, треба поспішати».

Телефон для довідок: 296-01-54 (Винниківська міська рада, вулиця Галицька, 20).

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: Google Maps


Теги: Ярослав Мамчак, виконком, міська рада, комунальну власність
Останні новини:

Коментарі
avatar