«Карамель» БДЮТу Винник провела коляду по-сучасному (ФОТО)
29.01.2017 21:42

У КЦ «Дозвілля» казку для дітей і дорослих під назвою «Проводи коляди» створили учасники та керівники ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники Христина Мелимук, Анастасія Селезньова і хореограф Вікторія Коваль. А допомогли відтворити атмосферу новорічно-різдвяних свят зразковий дитячий хор «Оберіг» (керівник Олена Грицько), студія естрадного співу «Виноградинка» (керівник Михайло Жорняк).

Нагадав присутнім про всі зимові свята і оголошував виступи ведучий, юний співак-вихованець БДЮТу Богдан Іванець. Концерт вдався на славу, присутні дякували вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості щедрими оплесками, вигуками «Молодці». Найбільше позитиву винниківчани отримали від виступів наймолодшого складу «Карамелі» – маляток-танцюристів, яким усього по 2,5–3 роки. Це був їхній дебют, який вдався. Глядачі оплесками зустрічали «карамельок» із новими танцювальними композиція «Зимова казка», «Дівчина весна», «Арам-зам-зам», «Подих», «Пробудження», «Підманула-підвела», а також тими, які вже стали улюбленими, – «Зима-весна», «Козачата», «Ред паті», «Супер стар», «Старшіпс», «Міньйони», «Забуті мрії».

Уперше виниківчани побачили патріотичну постановку «Сурми звитяги». Завершальний танець зібрав на сцені усіх учасників концерту, кожна група виходила і танцювала свою частинку композиції. Підтримали вихованців ансамблю «Карамель» юні співаки, які виконали пісні «На дворі Різдво» (зразковий хор «Оберіг» і солістка Вікторія Цьотар), «Сніговичок» (солістка студії «Виноградинка» Анастасія Гуменна), «Завітала зимонька» (солістка студії «Виноградинка» Аліна Зьомків), «А сніг летів» (солістка «Виноградинки» Ірина Купінець).

«Проводи коляди ми зрежисували по-сучасному, відійшовши від стереотипів, – каже директор Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники Ольга Соколик. – Реакція залу і захоплені відгуки присутніх свідчить про те, що ми не помилилися».

Керівники ансамблю сучасного танцю «Карамель» Христина Мелимук і Анастасія Селезньова розповіли, що на концерті виступили 160 їхніх вихованців.

«Ми підготували і показали нові та вже відомі танцювальні композиції. Спеціально до свята пошили нові костюми. Після «Проводів коляди» беремося до підготовки великого концерту, що відбудеться в другій половині травня, на якому хочемо показати, що ми гідні звання «зразкового». Працюємо над новими постановками. Учасник цирку «Cirque du Soleil» з Ізраїлю ставить нашим вихованцям акробатичні трюки. Програма має вийти цікавою», – поділилися найближчими планами Христина та Анастасія.

Усі учасники концерту отримали солодкі подарунки від Винниківської міської ради.

Лариса КУБСЬКА

Теги: ансамбль Карамель, кц Дозвілля, Проводи коляди, казка
Останні новини:

Коментарі
avatar