«Ми знали, що «Рух» чудова команда», - Володимир Мазяр
31.01.2017 12:16

Володимир Мазяр

Головний тренер рівненського «Вересу» Володимир Мазяр після спарингу з винниківським Рухом усі емоції виплеснув біля футбольного поля. Однак на інтерв’ю погодився, хоча не приховував, що його непокоять організаційні проблеми, пов’язані з невизначеністю наступних тренувальних зборів. 

- Володимире Івановичу, вітаємо з третьою перемогою на перших зимових зборах. Мабуть, вона найважча, бо суперник непростий?

- Ми знали, що «Рух» - чудова команда. Це помітно у підборі футболістів, у відношенні президента до клубу. Гадаю, «Рух» буде у Першій лізі не на останніх ролях.  

- На вашу думку, чому так мало гольових нагод створили обидва суперники?

- Я можу сказати за свою команду - вона лише вдруге зустрілася з м’ячем. Тож було чимало боротьби, багато що не вдавалося. Головне, що є бажання.

- Велику ротацію Ви провели у перерві?

- Надали усім, зокрема і потенційним новачкам, можливість проявити себе, адже на наступний збір хочеться вже визначитися зі складом.

- Де плануєте наступні збори вашої команди?

- Є певні проблеми, і це питання треба ставити нашому керівництву. Ми не такі багаті, щоб їздити до Туреччини. Отож де запропонують, там і будемо тренуватися. 

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Верес Рівне, Рух Винники, Володимир Мазяр
Останні новини:

Коментарі
avatar