У бібліотеці для дорослих згадуватимуть Кузьму Скрябіна
01.02.2017 12:20

Молодіжна рада при Винниківській міській раді, ЛММГО «Золота молодь Винник», бібліотека для дорослих організовують вечір пам’яті Кузьми Скрябіна. Згадуватимуть відомого українського співака, письменника, телеведучого, продюсера, лідера гурту «Скрябін» завтра, 2-го лютого, о 18.00 в бібліотеці для дорослих.

Захід відбудеться саме того дня, коли співак трагічно загинув. Для усіх поціновувачів творчості Кузьми покажуть документальний фільм «Скрябін. Історія життя. Найкращі пісні», хлопці та дівчата, а також винниківський гурт «Правий бій» виконуватимуть улюблені хіти.

«Ми вирішили провести вечір пам’яті, щоб разом згадати Андрія, віддати шану другу, кумиру, талановитому музиканту, – каже голова Молодіжної ради при Винниківській міській ради Назар Грицків. – Думаємо, що такий по-справжньому щирий вечір сподобався б і самому Кузьмі.  Його дух і голос не забувається, актуальними залишаються сентенції співака, як-от така: "Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який вже є, щоб відчувати себе краще". Ми так і зробимо: облаштуємо мінімум і згадаємо творчість Скрябіна. Андрій Кузьменко вічно житеме у пам'яті тих, хто його чує».

Лариса КУБСЬКА

Теги: вечір пам’яті, молодіжна рада, Назар Гицків, бібліотека для дорослих, Скрябін
Останні новини:

Коментарі
avatar