У винниківському Центрі розвитку сім’ї обговорили питання психологічних травм у дітей
02.02.2017 17:04

У Винниках діє волонтерська програма «Школа люблячих батьків» в рамках проекту соціального партнерства «Центр розвитку сім’ї».

Сьогодні, 2 лютого, у приміщенні бібліотеки для дорослих відбувся черговий тренінг, під час якого присутні ознайомлювалися з проблемою психологічних травм у дітей та як їм допомагати.

Ділилася знаннями щодо цієї теми головний психолог ГО ЗУЦ «Жіночі перспективи», співголова Дорадчого комітету кафедри ССР НУ «Львівська політехніка», викладач Національної школи суддів України в Західному регіоні Світлана Беляєва.

Почути фахову думку психолога, поспілкуватися, подискувати, поділитися власним бачення проблеми прийшли представники Молодіжної ради при Винниківській міській раді, команди «Це Винники, друже», Винниківської школи-інтернату та інших шкіл міста, Будинку дитячої та юнацької творчості Винник, голова Винниківського осередку «Союзу українок», волонтери…

Під час тренінгу говорили про різні фактори дитячих травм, серед яких – насильство над дітьми, вимушені переселення з батьками і без батьків, алкогольна залежність членів родини, сексуальне використання дітей, торгівля дітьми, трудова міграція батьків, матеріальні труднощі тощо.

На думку С. Беляєвої, психологічні травми призводять до того, що діти починають хворіти, стають узалежними від віртуального світу, алкоголю, тютюну, наркотиків. Відновити психологічну рівновагу під силу люблячим батькам, які уважні до дитини та спостережливі.

«Тренінг дав можливість ще раз замислитися над вихованням і ставленням до дітей, – каже методист Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винник Оксана Велика. – Проблема існує і необхідні кроки до її подолання – консультації фахівців, поради батькам і дітям».

Лариса КУБСЬКА

Теги: психологічні травми, психолог, Світлана Беляєва, тренінг
Останні новини:

Коментарі
avatar