У Винниках відбувся вечір пам’яті Кузьми Скрябіна
02.02.2017 22:49

Сьогодні, 2 лютого, саме у день, коли два роки тому трагічно загинув відомий український співак, письменник, телеведучий, продюсер, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, у бібліотеці для дорослих зібралися молодь міста та люди, яким болить втрата цього непересічного українця, приваблює його творчість.  

Вечір пам’яті Скрябіна, який організували Молодіжна рада при Винниківській міській раді, ЛММГО «Золота молодь Винник», бібліотека для дорослих, розпочали хвилиною мовчання, щоб вшанувати Андрія – одного з найяскравіших виконавців української пісні і патріота.

Ведуча, представник «Золотої молоді» Анастасія Пришляк розповіла про те, як розуміє значення творчості для української музики і слухачів.

У залі бібліотеки, хоч було повнісько людей, панувала тиша, коли присутнім показували документальний фільм про життя і творчість Скрябіна – не патетичний портрет надлюдини, а правдиві розповіді найближчих йому людей, друзів, знайомих. Такий підхід авторів  дозволив побачити Андрія Кузьменка з різних боків, його еволюцію – і про початки творчості,  і про безгрошів’я на початку 90-х, і про стрімкий рух уперед після пісні «Танець Пінгвіна» (1996), і про ставлення до влади, політики, війни та багато іншого.

Також показали відео про те, як впливає творчість Андрія на долі інших людей.

Ефект присутності Скрябіна відчувався протягом усього вечора, згадували його найвідоміші пісні, зарядилися оптимізмом, який вони випромінюють. Каріна Макогончук і Олег Галів виконали кілька хітів Кузьми.

Працівники бібліотеки організували міні-виставку книжок видатного діяча українського шоубізу і запросили усіх поціновувачів творчості Кузьми Скрябіна прочитати його книги «Я, Шонік і Шпіцберген», «Я, Паштет і Армія», «Я «Победа» и Берлин».

Лариса КУБСЬКА

Теги: молодіжна рада, вечір пам'яті, бібліотека, Андрій Кузьменко, Золота молодь, Скрябін
Останні новини:

Коментарі
avatar