«Рух» завершив перший тренувальний збір перемогою над ФК «Львів» (ВІДЕО)
06.02.2017 21:24

Сьогодні, 6 лютого, винниківський "Рух" на львівському стадіоні "Сокіл" провів спаринг з ФК "Львів", у якому здобув перемогу з рахунком 2:0. Два м'ячі були забиті у першому таймі - на десятій хвилині матчу влучним "пострілом" зі штрафного удару відзначився Володимир Бідловський, а за сім хвилин до перерви Григорій Баранець подвоїв рахунок.

Цим матчем рухівці завершили перший тренувальний збір у цьому році. Футболісти отримають три дні відпустки, і вже у п'ятницю, 10 лютого, зберуться на другий тренувальний збір у Винниках.

За попередньою інформацією, 10 лютого тренерський штаб "Руху" запланував у Винниках спаринг з представником Другої ліги чемпіонату України - ФК "Тепловик" Івано-Франківськ. Матч розпочнеться на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича об 11.30.

ФК «Львів» - «Рух» Винники - 0:2 ( 0:2)

6 лютого. Львів. Стадіон "Сокіл".

«Рух»: Шевчук, (Грицаль 70), Романюк, (Чучман 46),  Білий (Гурський 46), Федорів, Бідловський (Дмитрух 46), Копина (Кікоть 46), Савошко (Садоха 46), Волошин, Б. Баранець (Панасюк 46), Г. Баранець (Бохашвілі 46, Савошко 57), Зубар (Омельченко 46).

Голи: Бідловський (10’), Г. Баранець (38’).