Винниківчанин Богдан Іванець знімається у гумористичному телесеріалі «Байки»
07.02.2017 12:31

У грудні Богдан Іванець успішно пройшов кастинг для участі в новому дитячому гумористичному кіножурналі «Байки», що є українським аналогом відомого «Єралашу». Нові серії львівського сезону всеукраїнського кіножурналу розпочали знімати в січні цього року.

На кастингу Богдан підкорив журі, виконавши роль Дзідзя, – копіюючи його голос, розповідав про святого Миколая.

Акторами дитячого гумористичного серіалу є діти від 6 до 17 років, які мріють стати акторами. Богдан наразі знявся у двох серіях. Перша має назву «Чим гірше – тим краще». У ній винниківчанин  виконав роль учня, який сидить за однією партою з товаришем, котрий вважає, що гарно малює. Його проштовхують, але насправді малювати хлопець не вміє. Богдан це пояснює йому, проте «художнику» байдуже, правда його не цікавить. Тому і звучать слова від Богдана: «Чим гірше – тим краще».

Ще одна серія, в якій Богдан грає роль секретаря-референта, – «Директорка». 

Хоч Богдан Іванець відомий як успішний юний співак, який розпочав свою пісенну кар’єру в Будинку дитячої та юнацької творчості Винник, а зараз займається вокалом в Ірини Долі, він не пасе задніх і в розмовному жанрі, має неабиякі акторські здібності, які відразу високо оцінили фахівці кіноіндустрії.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Богдан Іванець, кіножурнал Байки, БДЮТ
Останні новини:

Коментарі
avatar