У Винниках відбувся районний семінар для керівників дитсадків
09.02.2017 14:05

Семінар для керівників дошкільників навчальних закладів Личаківського району Львова сьогодні, 9 лютого, відбувся у Винниках – у яслах-садку № 156 «Росинка».

На семінарі працівники дитсадка розкрили тему «Організація зимової прогулянки».

Колектив винниківського закладу, як завжди, творчо підійшов до організації педзаходу. Відкрила семінар і розповіла про заплановану програму завідувач ДНЗ № 156 Галина Пуцило.

Як і годиться гостинним господарям, присутнім керівникам садків арт-клуб винниківського дошкільного закладу подарував музичне вітання «Побажання» і колядку. Мультимедійну презентацію щодо того, як правильно організувати прогулянка   на свіжому повітрі взимку представила вихователь-методист Зоряна Жук.

Щоб гості-педагоги не засиджувалися і не були в ролі пасивних слухачів, практичний психолог Олександра Патер запропонували взяти участь у невеличкому психологічному тренінгу «Прогулянка внутрішнім світом»,  а також їм запропонували позмагатися у грі, хто швидше вдягне ляльку на зимову прогулянку.

Про те, як не можна працювати з дітками, халатну виховательку присутні дізналися з інсценівки арт-клубу, головну роль у якій виконала Галина Пуцило, «Якою не має бути прогулянка та вихователь».  

На згадку про участь у семінарі керівникам ДНЗ Личаківського району подарували солодощі та спеціальні чаї, як говорили, у їхньому складі – суміш любові, здоров’я і доброти.

Наочно показали зимову прогулянку діточок усіх груп безпосередньо на подвір’ї садочку. Дітки під керівництвом вихователів поєднували відпочинок на свіжому повітрі з працею (розгортали маленьким лопатками сніг, «вдягали»  в новий одяг велетенського сніговика), спортивними іграми, руханками, пізнавальними заняттями і казкою.

Логічним завершальним пунктом семінару стала ознайомча прогулянка «Екскурсія містом Винники».

«Семінар на тему «Організація зимової прогулянки» запланований районним управлінням освіти, – зазначила завідувач дошкільного навчального закладу № 156 «Росинка» Галина Пуцило. – Наповнивши програму численними заходами, ми прагнули поділитися власним досвідом організації роботи з дітьми, зробити семінар цікавим і корисним».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Галина Пуцило, дитсадок, зимова прогулянка
Останні новини:

Коментарі
avatar