Жінки з Чишок, Винник, Львова і Дмитрович передали вареники для воїнів АТО
10.02.2017 13:27

Господині з Чишок разом із жінками з Винник, Львова і села Дмитровичі наготували гостинців для воїнів АТО. Учора харчі поїхали на Схід України.

Про це розповіла одна з організаторів благодійної акції Оксана Допілка.

Люди різних конфесій і різних населених пунктів об’єдналися, щоб зробити добру справу. Кілька днів жінки збиралися разом по 40-50 осіб, а також групувалися по хатах і ліпили вареники. Готували гостинці на Схід після спільної молитви разом із священиками села Чишки.

Крім вареників, напекли різних солодких смаколиків, зібрали засоби гігієни, теплі речі тощо.

«Хочеться, щоби воїни АТО  відчули нашу підтримку, турботу та піклування, – каже Оксана Допілка,  – бо це лише той мізер, яким ми можемо віддячити за те, що вони захищають наш спокій. Ми не просто передаємо їжу солдатам, ми передаємо нашу віру, надію та любов. Полковник Олександр Доража  (Західне ТУ військової служби) просив подякувати усім, хто долучився до нашої акції, за допомогу військовим, які  захищають нашу державу на Сході України. Ми вдячні усім, хто не пошкодував свого часу та праці, поділився продуктами чи молитвою і добрим словом, хто надав свої приміщення і морозильні камери. Плануємо допомагати нашим захисникам і надалі, адже хочемо, щоб швидше закінчилася війна, щоб країна процвітала».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Оксана Допілка, ато, вареники
Останні новини:

Коментарі
avatar