«Рух» провів спаринг з тернопільською «Нивою»
14.02.2017 16:41

Сьогодні, 14 лютого, у Винниках на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича відбувся товариський матч, у якому винниківський "Рух" приймав ФК "Нива" Тернопіль.

Два тайми підопічні Руслана Мостового володіли ігровою та територіальною ініціативою, але багато особливо гострих моментів біля воріт тернополян у цьому матчі їм створити не вдавалося. Єдиний гол у ворота "Ниви" на 30-ій хвилині забив Борис Баранець. Гості зрівняли рахунок у середині другого тайму після розиграшу штрафного удару. Два рази голкіпер винниківчан Юрій Шевчук відбивав удари тернополян, але третій удар виявився результативним. Отож нічия - 1:1.

Наступний спаринг "Рух" зіграє з рівненським "Вересом" у п'ятницю, 17 лютого. За попередньою інформацією матч повинен відбутися у Львові на стадіоні "Сокіл".

Нагадаємо, що винниківський "Рух" недавно вже зіграв один спаринг з "Вересом". 30 січня у Винниках на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича рухівці поступились одному з лідерів Першої ліги з рахунком 0:1.