Винниківські «Карамель», «Святослав» і «Сунички» привезли вісім нагород із фестивалю «Стрітенські ангелики»
20.02.2017 11:33

У суботу, 18 лютого, на сцені Центру творчості дітей та юнацтва Галичини в рамках проекту "За спалахів талантів" відбувся Фестиваль мистецтв "Стрітенські ангелики". 

Участь у ньому взяли винниківські колективи - ансамбль сучасного танцю "Карамель" Будинку дитячої та юнацької творчості, Народний ансамбль танцю "Святослав" КЦ "Дозвілля" та ансамбль естрадно-спортивного танцю "Сунички" Народного дому.

До Винник юні танцюристи привезли дипломи за три перших, чотири других і одне третє місця.

За словами керівників ансамблю танцю "Карамель" Христини Мелимук і Анастасії Селезньової,  на фестивалі дебютували наймолодші "карамельки", яким по 3 рочки, з танцем "Дівчина Весна" (І місце). Також І місце отримала середня група за танець "Зима- Весна".  Діти віком 4-5 років презентували нову постановку "Арам Зам Зам" (ІІ місце), а 6-7-річні  ­- танець "Пробудження" (ІІ місце). 

Про одне перше і два других місця вихованців Народного ансамблю танцю "Святослав" розповіла художній керівник Тетяна Патер. На фестивалі вони представили танці "Рок-н-рок" (І) , "Як козаки до млина ходили" (ІІ)  і "Веселі поні" (ІІ).

Дипломом за ІІІ місце потішили керівника Наталію Вінярську учасники ансамблю "Сунички", які виконали під час фестивалю танці "Світлячки" і "Фанати футболу". Конкурсанти своїми цікавими виступами подарували глядачам чудовий настрій,  педагогам - приємні емоції, а також - додали чимало нагород до винниківської скарбнички перемог.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Стрітенські ангелики, кц Дозвілля, Фестиваль, БДЮТ
Останні новини:

Коментарі
avatar