В Україні триває акція «Герой-рятівник року»
20.02.2017 17:52

Нещодавно було оголошено акцію під назвою «Герой-рятівник року», яка повинна привернути особливу увагу всіх мешканців України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, а також сприяти вихованню молоді на прикладах героїчних вчинків наших співвітчизників.

Про це розповів лейтенант служби цивільного захисту Личаківського РВ міста Львова ГУ ДСНС у Львівській області Андрій Войтович.

«Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців», - зазначив Андрій Войтович.

 Зі слів посадовця, учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм. Акція проводиться протягом року. Учасники акції, які стануть лауреатами, будуть нагороджені відзнакою “Герой-рятівник року”.

Відзнака вручається переможцям акції Головою ДСНС України під час урочистого святкування Дня рятівника.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Герой-рятівник року, МНС, акція, Андрій Войтович
Останні новини:

Коментарі
avatar