У винниківській бібліотеці для дорослих обговорювали книжки і кавували
21.02.2017 18:14

У невимушеній і дружній атмосфері за горнятком кави у бібліотеці для дорослих учасники читацького Клубу сеньйорів поділилися враженнями від романів Андрія Криштальського «Чорноморець, матінко» і французької письменниці Аньєс Мартен-Люган «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву».

Чергове обговорення книг відбулося іідповідно до мети благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», організатором якої є ГО «Форум видавців».

Роман «Чорноморець, матінко» найцікавішим виявився для Володимира Олексенка, який, розповідаючи про основні події, описані автором, поділився інформацією з життя своєї родини періоду війни .

Герой гостросюжетного роману Андрія Криштальського – людина, обдарована силою волі, гострим розумом і неабиякою сміливістю. Легендарного Чорноморця, доля якого овіяна таємничістю, розшукують агенти спецслужб, залишаючи за собою смерть, за ним полює невидимий грізний ворог. Сюжет роману побудований на реальних історичних фактах.

Бестселер французької письменниці Аньєс Мартен-Люган – сумна і красива історія жінки, яка після загибелі коханого чоловіка і доньки втрачає сенс існування. Головна героїня заново вчиться жити, кохати, відчувати. Книга про життя, поділене на «до» і «після», про самотність, надію, любов і віру в себе.
Думками і враженнями від прочитаних книг поділилися винниківчани Володимир Олексенко, Олександра Картофель, Любов Зимовіна, Олександра Пархета.

«Пропоную для наступної зустрічі прочитати книги Сергія Осоки «Нічні купання в серпні» і Антона Санченка «Земля Георгія», – повідомила завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – А також очікуємо наступний транш – понад шістдесят книжок відомих авторів від Львівської міської ради».

Учасники клубу, обговорюючи майбутню роботу, висловили бажання запросити на зустріч із читачами знаного письменника, винниківчанина Юрія Винничука.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Ірина Андрухів, читацький клуб, бібліотека для дорослих
Останні новини:

Коментарі
avatar