Анастасія Квурт – срібний призер Чемпіонату України з бальних танців
22.02.2017 14:12

Днями у Львові відбувся Чемпіонат України з бальних танців. Срібну нагороду в дорослій віковій категорії в латиноамериканській програмі виборола винниківчанка Анастасія Квурт із партнером Валентином Торкотом.

Анастасія займається в «CrystalL dance CLUB» під керівництвом тренера Олександри Лаптєвої.

«Ми беремо участь у турнірах не лише заради перемоги, а й щоб отримати оцінку кращих суддів і натхнення, – розповідає Настя. – Ретельно готувалися до Чемпіонату України. Срібло – це хороший показник наших тренувань. Також зайняв призові місця на Чемпіонаті України і мій молодший брат Володимир Квурт разом із партнеркою Соломією Байдалкою серед юніорів-1. Дякую в першу чергу своєму партнерові Валентинові Торкоту і тренеру Олександрі Лаптєвій, бо без них такий результат був би неможливим. Вдячна батькам, які підтримують мене морально і порадами. Це важливо перед турнірами».

Дівчина навчається в 11-му класі, а танцями займається вже десять років – із семирічного віку. Срібло на цьогорічному Чемпіонаті України – не єдина нагорода, отримана на паркеті. Пара Анастасія Квурт і Валентин Торкот гордиться золотою нагородою на Чемпіонаті світу, що відбувся в Китаї восени 2016 року, а також 6-7 місцями, які близькі до призових, отриманими на багатьох світових конкурсах із спортивно-бальних танців.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Анастасія Квурт, Чемпіонат України, бальні танці
Останні новини:

Коментарі
avatar