Дорога в «Рух» відкрита для всіх футболістів, - Руслан Мостовий
23.02.2017 14:06

Руслан Мостовий

Виснажливі збори виниківського «Руху», які тривали у Винниках більше місяця, завершилися. Для головного команди Руслана Мостового та його підопічних це була перша спільна довготривала робота. Її результати побачимо лише у весняній частині чемпіонату, коли відновляться офіційні поєдинки. А зараз тренер підбив короткі підсумки двох проведених зборів. 

- Руслане Івановичу, час спливає невинно. Позаду вже два тренувальних збори. Можна підбити підсумки. Чи все задумане вдалося втілити у життя?

- Загалом нам багато що вдалося, увесь обсяг навантажень в плані фізичної підготовки ми виконали. Найбільше прикро через Макара Володю, який серйозно травмувався і у цьому сезоні нам не допоможе. Також низка гравців має незначні ушкодження, але на зборах у Туреччині вони повинні вже працювати у загальній групі. Тренувальний процес був так побудований, що ми багато уваги приділяли роботі з м’ячами, тому всі навантаження футболісти перенесли адекватно. Загалом ми задоволені зборами.

- На фоні таких навантажень Ваші підопічні провели аж 13 контрольних поєдинків. Мабуть, у цих матчах гравцям було нелегко?

- Ми застосовували футболістів на різних позиціях. Мабуть, їм було важко. Але існує відповідальність за своє місце у складі, за результат, тому що є усвідомлення того, з якими командами ми грали.

- Чи важко мотивувати гравців на такі матчі з аматорськими колективами?

- Ми їх готуємо бути професіоналами, тому не має значення яка сьогодні гра. Є певне сприйняття, тож постараємося змінити їхню психологію, аби виходили на поле і виконували завдання. У цьому напрямку працюватимемо більш потужно.

- Бачимо, що Ви експериментуєте з різними тактичними схемами. Вже пробували грати з одним нападником, потім з двома, і сьогодні вже усі троє форвардів опинились у старті.

- Ми будемо застосовувати ту тактику, яка матиме результат. Треба готуватися до кожного окремого суперника. Обиратимемо той стиль, який надаватиме нам гольові моменти,  і як наслідок, позитивний результат.

- Гра з трьома захисниками - її теж побачимо в офіційних матчах?   

- Гадаю, що так. Ми будемо цього прагнути, це більш атакувальна схема. Але навіть з трьома захисниками, ви бачили, як наші крайні оборонці активно брали участь в атаці. Тому до цієї моделі гри ми готові.

- Часто кажуть, що на таких зборах бракує серйозних суперників. Чи важливо на цьому етапі підготовки грати з сильними командами?  

- Безумовно, вони потрібні. Ми мали кілька хороших ігор. Зокрема, з «Нивою». Тернополяни були рішуче налаштованими, чинили гідний опір, а ще довели, що у них хоч і молодий колектив, проте вміє грати у футбол. Звісно, багато інформації для аналізу надали матчі з рівненським «Вересом». Команди у турнірі Юста намагаються завжди дати бій. З різних причин у них це не виходить, але гадаю, ігри були корисними.  

- Як оціните новачків команди Білого, Бохашвілі, Зубара, Копину?

- Вони доволі легко влилися у наш колектив. Ми розуміємо, що це кваліфіковані футболісти. Вважаю, стануть корисними для «Руху».    

- Попереду треті тренувальні збори у Туреччині, де нарешті команда вийде на трав’яне покриття. Який головний акцент на цьому етапі підготовки?

- Команда має завдання дуже добре зрозуміти і виконати вимоги на футбольному полі.  У нас там заплановано п’ять контрольних матчів. Розуміємо, що потрібно награвати основний склад, відпрацьовувати взаємодії. З іншого боку, усім дорога в першу одинадцятку відкрита, треба виходити і доводити все як на тренуваннях так і в іграх.

- Руслане Івановичу, чи побачимо ще нові обличчя у формі «Руху» найближчим часом? 

- Життя футболіста короткотривале, хочеться якомога більше пограти, але дорога в «Рух» завжди відкрита для усіх. Єдине, тим гравцям потрібно усвідомлювати наші вимоги, адже перед командою стоять максимальні завдання. Тож життя покаже чи хтось до нас ще прийде. Дорога в «Рух» відкрита для усіх футболістів, але кожен з них має бути сильнішим за наявних гравців та адекватно сприймати вимоги клубу.  

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Руслан Мостовий, тренувальні збори, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar