Звітував зразковий дитячий хор «Оберіг»
23.02.2017 17:26

Сьогодні, 23 лютого, у церкві Різдва Івана Хрестителя відбувся звітний концерт «Проводи зими» зразкового дитячого хору «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники на підтвердження звання «зразковий художній колектив».

Свято пісні складалося з двох відділень, у яких хористи виконали українські народні колядки, а також пісні зимового циклу М. Лозинської, І. Федишин, С. Весни, Н. Май, А. Гнатишак, Ю. Гнатковського, Ю. Лорд та інші.

своїми співочими талантами солісти Вікторія Цьотар, Ірина Купінець, Софія Масляк, Марко Янів, Ірина Кравець, Наталя Андрейчук, Марта Бицька, дует у складі Христити Тинкалюк і Богдана Іванця.

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Соколик розповіла про історію хору, якому в 2017 році виповнюється 15 років, а також про найвагоміші здобутки колективу – заснування популярного фестивалю дитячого хорового мистецтва «Різдвяна зірка» (2006) і нового фестивалю хорової духовної пісні «Під Твій Покров Святий» (2016), щорічна участь і перемоги на престижних фестивалях і конкурсах в Україні та за її межами.

У 2007 р. хор здобув звання «Зразковий художній колектив», підтвердивши це звання в 2012 році.

«Оберіг» має у своєму активі записаний диск під назвою «Свят-Вечір», в який ввійшли обробки народних колядок та авторські різдвяні пісні педагогів БДЮТ м.Винники.

Керівник хору, в якому співає 60 діточок, Олена Грицько зазначила: «Мета та зміст роботи зразкового хору «Оберіг» – естетичне виховання, розвиток майстерності співу в хорі, плекання в дітей любові до українських народних пісень та до авторських хорових творів та популяризація хорового мистецтва у рідному місті та за його межами. В основі навчальної програми хору є обрядові пісні українського народу, а саме колядки, щедрівки, гаївки, веснянки, пісні патріотичного змісту, духовного характеру, авторські пісні, а також жартівливо-розважальні пісеньки».

Отець Володимир Климюк подякував організатором, діточкам і батькам за свято пісні, на якому учасники хору «Оберіг» ще раз нагадали про новорічні-різдвяні свята, дзвінкими голосочками возвеличували Христа і попрощалися з зимою, побажавши присутнім миру, здоров’я та гарного настрою.

Підготувала дітей до виступу керівник зразкового хору «Оберіг» Олена Грицько, концертмейстер – Михайло Жорняк. Ведучими концерту були Христина Тинкалюк і Богдан Іванець.

Лариса КУБСЬКА

Теги: звітний концерт, хор Оберіг, БДЮТ, Ольга Соколик, зраковий колектив
Останні новини:

Коментарі
avatar