Ігор Ігнатович про «Гіркі жнива»: Цей фільм навчить світ не вірити Росії
25.02.2017 13:44

Ігор Ігнатович (Ian Ihnatowycz)

У п’ятницю, 24 лютого, в актовій залі головного корпусу НУ «Львівська політехніка» відбулася зустріч із продюсером фільму «Гіркі жнива» Ігорем Ігнатовичем.

Нагадаємо, що Ігор Ігнатович (Ian  Ihnatowycz) має винниківське коріння – його бабця, дідусь і мама мешкали у Винниках.

«На поверхні цього фільму – історія кохання, але глибокий його зміст в тому, що це історія про Голодомор і про те, що це було цілеспрямоване знищення українців», – цитує Ігора Ігнатовича ZIK.

За словами Ігнатовича, його ціллю було розповісти людям у цілому світі про цю трагічну сторінку української історії.

Водночас він додав, що паралелі із сучасністю дають змогу зрозуміти, що діється з Росією, з Україною та іншими країнами Східної Європи, а також що людям на Заході не можна «вірити у всю неправду, яка йде з Москви».
«Неможливо у західному світі зрозуміти ситуацію в Україні, не знаючи її трагічної історії. І якщо світ дізнається це, ставлення до наших ворогів буде іншим», – заявив Ігор Ігнатович.

Також він повідомив, що фільм про Голодомор покажуть на великому екрані у 45 країнах. Якщо ж врахувати покази на телебаченні, то «Гіркі жнива» побачать у близько ста країнах.

«На кожному континенті ми покажемо цей фільм», – зазначив продюсер стрічки.

Також Ігор Ігнатович зазначив, що незважаючи на складну економічну ситуацію і війну на Сході, найкращий час для того, щоб вкладати гроші в Україну.

За його словами, криза – це найкращий час, щоб починати бізнес, адже немає високої конкуренції.

«Так, в Україні є неспокій, війна, але тут є також великий потенціал. Це і підземні ресурси, і сільське господарство, і великі знання, яких бракує у багатьох інших країнах», – сказав він.

«Ви маєте знання – не тратьте їх, працюйте і будуйте Україну, зараз є найкращий час для цього», – сказав він, звертаючись до студентської молоді.

Окрім того, Ігнатович розповів про свій досвід створення успішного бізнесу у сфері медичних технологій. Він наголосив, що крім знань, потрібен також сильний характер і що потрібно завжди «пхати вперед».

«Якщо ви маєте ідею і хочете чогось досягнути, це не станеться за день. Для цього необхідно довго працювати», – сказав він.

Директор міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, говорячи про Ігоря Ігнатовича, зазначила, що це «людина, яка саме себе створила». Також вона наголосила, що Ігнатович здійснив «те, на що сьогодні не здатні українські олігархи, – це зробити свій бізнес соціально відповідальним».

Фото: http://zik.ua/

Теги: Ян Ігнатович, фільм, Ігор Ігнатович, продюсер, винниківське коріння, Гіркі жнива
Останні новини:

Коментарі
avatar