Лише залишивши посаду наставника «Руху», я усвідомив наскільки фізично та психологічно виснажився за останні роки, - Роман Гданський
25.02.2017 13:23

Роман Гданський

Протягом останніх років футбольний клуб «Рух» із Винник наробив чимало галасу в Україні. Адже дуже рідко трапляється, що футбольні колективи з маленьких містечок виступають у професійних лігах. Саме так трапилося з винниківськими футболістами, які зараз є серед лідерів у Другій лізі. А перед цим «Рух» вигравав на Львівщині та серед українських аматорів усе, що тільки було можна. Очолював протягом згаданого періоду винниківчан тренер Роман Гданський. Пропонуємо розмову з екс-тренером «Руху» паном Романом про роки, проведені у винниківській команді та про його сьогодення.

-​ Пане Романе, як себе почуваєте після багатьох років, проведених у винниківському клубі?

-​ Повірте, тільки покинувши «Рух», я зрозумів, що за останні 7 років просто виснажився психологічно та фізично. Адже очолюючи «Рух», не мав права схибити, бо президент Григорій Козловський завжди ставить перед клубом тільки максимальні завдання. Завдання були - у кожному турнірі здобувати лише перші місця. В такому напруженому режимі я відпрацював ці сім сезонів. Тому тільки зараз починаю відчувати бажання продовжувати роботу у футболі. Зрештою, це й роблю, бо виховую у Футбольній школі імені Мирона Маркевича команду 14-15-річних підлітків.

-​ Працювати з дітьми ще більш відповідально, адже за дитину треба відповідати. А як ви себе почуваєте на посаді дитячого тренера?

-​ Я й до цього тренував дітей. Тому добре знаю цю роботу. До речі, теперішню мою групу мені передали Олег Леган і Маркіян Шкраба. А вони також мої вихованці. Доводиться й далі працювати в напруженому режимі. Адже наші юні вихованці виступають у багатьох турнірах, доводиться з ними виїжджати й у інші країни. Тому життя продовжується.

-​ Давайте згадаємо минулі сезони. Який із них для Вас був найщасливішим?

-​ Мабуть, найкращими для «Руху» при мені виявилися сезони 2013 та 2014 років. Саме тоді нам вдавалося на полі буквально все. У ці сезони склався найкращий колектив. У півзахисті тоді блискуче виступали Сергєєв, Деревльов, і Костик. На флангах не менш чудово діяли Макар і Баглай. Усі вони забезпечували м‘ячами Олега Шептицького, який знав свою роботу не менш досконало. А ще ж були Дикий та інші не менш класні гравці. Ось так і викристалізовувався «Рух». З ними приємно було працювати.

-​ Пане Романе, було б цікаво згадати й вашу футбольну біографію. Бо вона для наших читачів уже призабулася.

-​ Я вихованець винниківського футболу. А вдосконалювався у футбольній школі львівських «Карпат». Я тренувався й підростав з такими в майбутньому відомими футболістами, як Вірт, Беньо, Михайлів. Згодом виступав за Винники, львівський «Сокіл», «Карпати» (Кам‘янка-Бузька). У 1994 – 1996 та 2000 – 2003 роках виступав за аматорський колектив у Німеччині.

-​ На завершення нашої розмови Ви б ще щось хотіли додати?

-​ Користуючись нагодою, звертаюся до винниківчан з проханням приводити своїх дітей у Футбольну школу Мирона Маркевича. Адже спорт сприяє всебічному розвитку дитини.

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Рух Винники, Роман Гданський
Останні новини:

Коментарі
avatar