Житлово-будівельний кооператив «Злагода» пропонує житло у Винниках
03.03.2017 16:45

Житлово-будівельний кооператив «Злагода» будує у Винниках по вул. Сахарова,16-б сучасний, комфортабельний, дев’ятиповерховий житловий будинок на три секції.

Генпідрядник – компанія «Мегапрогрес» вже більше 14-ти років на ринку нерухомості, будує у Вінниці, Хмельницькому, Новому Роздолі (ОДВ «Електрик»). За весь період роботи реалізовано більше 80-ти будівельних проектів. Будуються житлові будинки, приватні котеджі, торгові центри, займається реконструкцією пам’яток архітектури, будівництвом доріг та тепломереж.

Завдяки високому професіоналізму та багаторічному досвіду компанія споруджує у м. Винники сучасний, якісний житловий комплекс у якому квартири мають зручне планування з великими вікнами (можливість безкоштовного перепланування), підведені всі комунікації (встановлено якісний котел від європейського виробника).

Будинок відзначається зручним розташуванням та гарною інфраструктурою (поряд три школи та дитячий садок, бібліотека, супермаркет, ринок, кафе, магазини). Розташований в екологічно чистому і тихому місці, поряд парк.

«Злагода» є активним учасником суспільного життя міста, спонсором багатьох громадських заходів у Винниках.

Більше дізнатися про Житлово-будівельний кооператив «Злагода» можна на його офіційному сайті: http://z.dompv.com/.


Теги: житловий комплекс, будівництво, ЖБК Злагода, Інвестиції, житло, Мегапрогрес
Останні новини:

Коментарі
avatar