Юні рухівці привезли з Польщі Кубок (ФОТО)
06.03.2017 18:09

Упродовж 3 – 5 березня футбольна команда з Винник «Рух» (діти 2008 року народження, тренер Ігор Дідик) перебувала в польському місті Кросно.

Юні винниківські футболісти виступили там у великому міжнародному дитячому турнірі. Окрім винниківчан, Україну в Польщі на згаданому турнірі представляли ще ФК «Львів» і ФК «Ужгород».

На футбольних майданчиках сусідньої Польщі юні рухівці зіграли 10 матчів (за 2 дні!). І жодного з них не звели внічию. Здобувши 5 перемог, наші земляки зазнали й стількох поразок.

«Турнір у Польщі відбувався за незвичним для наших спортсменів розкладом, - розповідає Ігор Дідик. – Адже 18 команд (із Польщі, України та Словаччини) були розподілені на три групи. Поєдинки в трьох групах відбувалися одночасно: великий штучний газон було поділено на три майданчики. І представники з кожної групи грали поєдинки поруч. Майданчики були розділені спеціальними сітками. Покриття там не таке тверде, як у нас. І м‘яч відбивається від нього по-іншому. Тому в перший день ми всі поєдинки програли. Але наступного дня, освоївшись, все надолужили, здобувши 5 перемог.

Під час нагородження мер міста Кросно та тамтешні функціонери дивувалися, чому «Рух» із такою грою, яку ми продемонстрували під час другого турнірного дня, не виступав у фіналі? І мені було приємно за своїх вихованців.

З Польщі ми привезли дуже гарний кубок. А ще діти здобули неоціненний досвід, познайомилися з польськими та словацькими однолітками. Тому я вважаю нашу мандрівку дуже успішною. Шкодуємо лише про те, що не було часу хоча б побіжно ознайомитися з красою міста Кросно».

«Рух» виступав у такому складі: Ростислав Кокотко (7 голів), Максим Дусик (6 голів), Данило Банах (4 голи), Даниїл Грем (4 голи), Святослав Гринів (4 голи), Назар Левицький (4 голи), Руслан Бала (3 голи), Віталій Ригель (1 гол), Тарас Буць (1 гол), Артур Ковальчук (1 гол), Станіслав Слотило, Арсен Бурбан (1 гол), Максим Дусик, Данило Ханюк, Анатолій Вовк.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Ігор Дідик, Кросно, турнір, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar