Богдана Тихолоза затвердили директором Львівського музею Івана Франка
07.03.2017 20:49

Як поми вже повідомляли, винниківчанин Богдан Тихолоз переміг у відкритому конкурсі на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка». Таке рішення 2 березня ухвалила конкурсна комісія під час засідання.

Сьогодні, 7 березня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за призначення директором комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франка» Богдана Тихолоза. «За» таке рішення проголосувало 63 депутати. Ще 6 депутатів утрималося.

Як зазначив начальник управління майном спільної власності Львівської облради Микола Бандра, Богдан Тихолоз став переможцем конкурсу на цю посаду, який був оголошений облрадою і відбувся 2 березня. Під час таємного голосування його кандидатуру підтримали 6 членів конкурсної комісії з 9.

Богдана Тихолоза призначили на посаду на 5 років.

У своєму виступі він наголосив, що його головним завданням є популяризувати у світі постать Івана Франка, пише Гал-інфо.


Теги: музей, конкурсна комісія, Богдан Тихолоз
Останні новини:

Коментарі
avatar