Сьогодні у Винниках працівники КП «Лев» зловили шість безпритульних собак
08.03.2017 16:30

Сьогодні, 8 березня, працівники Львівського КП «Лев» відловлювали на вулицях Винник безпритульних собак.

Як повідомили представники згаданого комунального підприємства, загалом було спіймано 6 тварин на вулицях Кільцева, Загороддя, Винна Гора.

«Тепер тварин вакцинують, стерилізують, підлікують і через 10 днів випустять на територію їхнього постійного перебування, - пояснює працівник ЛКП «Лев». – Ми змушені їх випускати, бо через певний час на їхній території все одно з‘являються інші бездомні собаки. Так уже влаштовано природою. Також у випадку потреби просимо винниківчан звертатися за адресою нашого підприємства: Львів, вулиця Промислова, 56. Телефон для довідок: 032-252-30-41. Адже неодноразово траплялося так, що нами було спіймано собаку, яка має господаря, але з різних причин опинилася на вулиці без нагляду».

Винниківська міська рада закликає власників собак не випускати їх на вулицю, не залишати своїх домашніх улюбленців без нагляду. Адже така тварина становить небезпеку для людей, а особливо для дітей. У Винниках було багато випадків, коли собаки кусали людей, завдаючи їм важких поранень. Зрештою, всі ми неодноразово ставали свідками, коли бездоглядні тварини гинули під колесами автомобілів.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: вакцинація, собака, відлов, ЛКП Лев, стерелізація
Останні новини:

Коментарі
avatar