«Рух» вийшов у півфінал Меморіалу Ернеста Юста (ВІДЕО)
13.03.2017 11:37

Після двох тижнів перебування на тренувальному зборі в Туреччині делегація винниківського «Руху» у суботу, 11-го березня, повернулася до Львова. А вже у неділю підопічні Руслана Мостового провели черговий поєдинок у рамках Меморіалу Ернеста Юста. Долею жеребу у чвертьфіналі суперником винниківчан були сімнадцятирічні вихованці Львівського училища фізичної культури. Аби поберегти газон на стадіоні імені Богдана Маркевича, керівництво клубу вирішило, що цей матч має відбутися на нейтральному полі у Миколаєві. Адже переходити з трав’яного прикриття на штучне тренерський штаб у цьому сезоні більше не планує.

У стартовому складі «Руху» вийшли ті, хто мав менше ігрової практики у Туреччині. Але й вони доволі швидко вирішили питання щодо переможця цієї пари. Вже на третій хвилині зустрічі передачу від Володимира Бідловського ударом головою замкнув Володимир Садоха. На жаль, автор гольової передачі Бідловський на десятій хвилині через ушкодження залишив поле. За попередніми прогнозами лікарів, крайній оборонець може пропустити гру із запорізьким «Металургом». До перерви винниківчани ще двічі розписалися у воротах УФК. Спершу після передачі з кутового Омельченко несильно пробив головою, але захисник гостей Панчишин підправив м’яча у сітку. На 36-й хвилині Іван Білий пасом вивів на побачення з Михайлом Готрою форварда «Руху» Святослава Зубара, який не залишив шансів молодому голкіперові.

У другій частині поєдинку картина на полі сильно не змінилася. Попри численні заміни і появу ключових гравців «Руху», у воротах молодих суперників побував лише один м’яч. Знову потішив своєю результативністю Святослав Зубар. У підсумку 4:0, винниківчани виходять до півфіналу Меморіалу Ернеста Юста. Завтра у приміщенні федерації футболу відбудеться жеребкування, після чого дізнаємось про наступного суперника «Руху» у цьому престижному турнірі.

"Рух" Винники - "УФК-Карпати" U-17 Львів 4:0

Стадіон "Ювілейний" Миколаїв

Арбітр: Ярослав Леськів

Асистент арбітра: Юрій Кравченко, Юрій Суряк

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: Садоха Володимир (3), Панчишин Орест (20-автогол), Зубар Святослав (36,65)

"Рух": Дяченко Олександр, Панасюк Олег, Федорів Володимир (Баранець Григорій,53), Дмитрух Віталій, Бідловський Володимир (Бохашвілі Євген,13), Чучман Станіслав (Баранець Борис,53), Кікоть Андрій, Садоха Володимир (Кінаш Ярослав,53), Козловський Святослав (Габовда Юрій,53), Омельченко Олексій (Білий Іван,53), Зубар Святослав

"УФК-Карпати": Готра Михайло (Харчук Назар,46), Куртяк Богдан, Нестерук Олександр, Слива Роман, Харжевський Петро, Панчишин Орест, Руніч Василь (Демків Станіслав,61), Рудюк Володимир, Дудинський Сергій (Грабовський Руслан,88), Лях Ростислав (Руденко Ілля,65; Кормош Іван,74), Сидорук Вадим

За матеріалами офіційного сайту ФК "Рух".