У проекті «Школа успішних людей» гостювала письменниця з Дніпра Наталія Дев’ятко
13.03.2017 18:46

Наталія Дев’ятко – письменниця, журналіст, кандидат філософських наук, член Національної спілки письменників України і член Національної спілки журналістів України – приїхала з Дніпра на зустріч із старшокласниками, що відбулася сьогодні, 13 березня, у Винниківській санаторній школі-інтернаті.

Ця зустріч стала черговою в рамках проекту «Школа успішних людей». 

Розповідаючи про власні здобутки в царині літератури, науки, освіти, Наталія зазначила, що її захоплення – розповідати про цікаві книжки та робити перекладати фільми аніме. Свої літературні уподобання втілює у фантастичних, міфологічних жанрах, експериментальній прозі.

«За останні три роки я прочитала 450 книг, – каже Н. Дев’ятко. Звідки брала на це час? Суттєво економить час живе спілкування замість спілкування у соцмережах. Використовувала для читання поїздки в транспорті, а також коли стояла в чергах. Письменник має розуміти, що відбувається в літературі».

Наталія Дев’ятко розповіла про десять власних книг, продемонструвавши кілька з них. Ілюстрації старшокласники дивилася на слайд-шоу. Також вона зачитала смішні та страшні уривки з пригодницького фентезі «Скарби примарних островів».

Водночас Наталія не тільки пише, а й озвучує власні книжки. Зараз, наприклад, працює над новелою, що присвячена Небесній сотні.

Також розмірковувала про письменницьку інтуїцію, активну життєву позицію, творчу енергію тощо, відповідаючи на запитання директора школи-інтернату Лілії Свистович, вчителів шкіл, учнів.

Оскільки письменниця взяла участь у проекті «Школа успішних людей», запропонувала свій рецепт, як йти до перемог у житті. На її думку, таємниця успіху проста – необхідно правильно визначити, чим хочете займатися, а що буде хобі. Від цього вибору і залежить майбутнє життя.

Лариса КУБСЬКА

Теги: школа-інтернат, Наталія Девятко, письменниця, старшокласники, проект
Останні новини:

Коментарі
avatar