Екс-винниківчанин помер за нез‘ясованих обставин
14.03.2017 20:31

Нещодавно поблизу Львова, на узбіччі автотраси, було виявлено непритомного чоловіка. Його негайно доправили в реанімаційне відділення одного з медзакладів Львова.

Протягом двох тижнів лікарі наполегливо боролися за життя цієї людини. Та все було намарно, чоловік, так і не прийшовши до тями, помер.

Проте, правоохоронцям вдалося встановити його особу. Це був неодноразово засуджений за різні злочини екс-винниківчанин В., 1968 року народження. Загалом громадянин В. понад 20 років провів у місцях позбавлення волі.

Звільнившись востаннє, він разом зі своїм родичем, який також був прописаний у квартирі громадянина В., що на вулиці Бандери у Винниках, вирішив продати своє житло. Квартиру обидва родичі таки продали в 2016 році. Де проживав і чим займався громадянин В. після того, як продав у Винниках житло, наразі не відомо. Як не відомо й те, що стало причиною важких травм, через які, зрештою, й помер екс-винниківчанин. Можливо, його збив автомобіль. Але правоохоронці не відкидають і того, що хтось із знайомих навмисно завдав В. важких травм.

Про смерть екс-винниківчанина В. повідомив представник Личаківського ВП міста Львова, майор Олег Строцький.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: реанімаційне відділення, поліція, Олег Строцький, винниківчанин, злочин, Судимість
Останні новини:

Коментарі
avatar