У неділю у Винниках розпочинається акція допомоги для воїнів АТО «Моя допомога вартує життя»
18.03.2017 10:07

З благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського, Владики Ігоря у Винниках відбудеться загальноміська акція «Моя допомога вартує життя», яка спрямована на збір допомоги для воїнів АТО. Організатори акції – парафія храму Різдва Івана Хрестителя, отець Орест Чекан, заступник міського голови Богдан Шустер та молодіжна організація «Золота молодь Винник».

Подібні акції допомоги воїнам АТО відбуваються у Винниках вже не вперше. Минулої весни ціле місто згуртувалося, щоб наліпити вареників для наших захисників, а взимку із щедрими гостинцями на фронт завітав Святий Миколай зі своїми винниківськими помічниками. Такі акції дали змогу переконатися, що ми живемо серед справжніх патріотів, щирих жертводавців і людей з великим та чуйним серцем. Прийде час і кожен з благодійників-винниківчан зможе сказати, що долучився до перемоги України своєю молитвою, пожертвою і добрим даром.

Збір продуктів, речей особистої гігієни та пожертв відбуватиметься у хатинці при храмі Різдва Івана Хрестителя та у дорослій бібліотеці (адреса: вул. Галицька, 49, робочі години: 12:00 – 20:00).

Долучитися до збору допомоги можна упродовж тижня – від неділі 19.03 до п’ятниці 24.03.

Дуже бажаними для воїнів є страви домашньої кухні – вареники, голубці, пампушки, сирники, налисники, випічка і смаколики, а також кава, чай, цукор, солодощі, печиво, консервація, горіхи, мед тощо. З предметів особистої гігієни необхідна нижня білизна, зубні щітки і пасти, засоби для гоління, туалетний папір і серветки.

Свою згоду на підтримку акції уже дали винниківські навчальні заклади. Школярі разом з учителями планують наліпити, спекти і зварити добрих вареників, пампушків та налисників.

Тож запрошуємо усіх винниківчан доброї волі долучитися до акції своїм милосердям! А також закликаємо усі організації міста організувати збір допомоги у себе на місцях.

Машини з допомогою вирушать на Схід у п’ятницю, 24 березня у супроводі відповідального за акцію о. Ореста Чекана (тел: 067 353 52 79). Адже, окрім матеріальної допомоги, нашій бійці на фронті дуже потребують духовної помочі – приготування до Світлого Христового Воскресіння, уділення Святих Тайн, підтримки молитвою, словом та думкою на передовій.

Важлива є кожна пожертва від щирого серця: страва, копійка, праця, лист, думка і молитва!

Маріанна П'ятакова-Лученко
Фото з архіву Винники Plus


Теги: парафія, Орест Чекан, акція, храм
Останні новини:

Коментарі
avatar