Депутати Винниківської міської ради звернулись до державної влади щодо блокади Донбасу
18.03.2017 10:24

На черговому пленарному засіданні сесії Винниківської міськради депутати прийняли пропозицію звернення ініційовану Фракцією Самопомочі у ВМР щодо блокади Донбасу та силового розгону Торецького редуту блокади торгівлі з окупованими територіями.

Подаємо повний текст звернення, який надала прес-служба Винниківської міської ради:

Президенту України
п. П. Порошенку

Прем’єр-міністру України
п.В. Гройсману

Голові Верховної Ради України
п. А. Парубію

Ми, депутати Винниківської міської ради, із обуренням сприйняли новину про силовий розгін Торецького редуту блокади торгівлі з окупованими територіями, який супроводжувався затриманнями та побиттям людей.

Немає виправдання застосування сили проти власного народу, немає прощення колабораціонізму, нанесенню шкоди власній країні. Сьогодні ми звертаємося до Української влади та усіх українців з нагадуванням, що наша країна перебуває у стані війни, а ім’я агресора – Путінська Російська Федерація. Вистояти і перемогти ми можемо лише консолідувавши наші зусилля, припинивши будь-які чвари і взаємне поборювання.

Тому ми, депутати Винниківської міської ради, вітаємо рішення РНБО про блокаду Донбасу та вимагаємо:

1. Негайно припинити застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами, встановити винних у застосуванні сили проти активістів та публічно покарати.

2. У найкоротші терміни ухвалити Закон про визнання державних територій не підконтрольних Україні, окупованими Російською Федерацією з усіма міжнародно-правовими наслідками.

3. Ввести візовий режим з Російською Федерацією.

4. Терміново підготувати план заходів по заміщенню товарів та послуг, які сьогодні надаються РФ, в т.ч. газу та нафти

5. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні

6. На час окупації усіх захоплених територій і Криму взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, взяти в оперативне управління держави усі стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

7. Провести найширші консультації з усіма проукраїнськими політичними партіями, рухами, об’єднаннями громадян з метою напрацювання спільного плану протидії агресору і мобілізації українського суспільства на боротьбу з ворогом.

Наша сила в єдності!

Слава Україні!

Прийнято на пленарному засіданні 6-ої сесії Винникіської міської ради 7-го скликання 16.03.2017 року

Міський голова В. Квурт

Фото з архіву


Теги: окуповані території, звернення, міська рада, депутати, влада, Сесія
Останні новини:

Коментарі
avatar