У дебютному матчі на «Арені-Львів» винниківський «Рух» розгромив запоріжців (ФОТО/ВІДЕО)
18.03.2017 21:20

Сьогодні, 18 березня, у матчі 21-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги винниківський «Рух» розгромив «Металург» із Запоріжжя. Зараз запоріжці переживають не кращі часи, тому жодного спротиву рухівцям вони не вчинили.

А винниківчани вперше зіграли на «Арені-Львів», і дебют для них виявився дуже вдалим – 6:1.

Уболівальники, а їх зібралося сьогодні на стадіоні чималенько, диктор оголосив, що їх було 1776 чоловік, прагнули побачити новачків «Руху», хотіли дізнатися, в якому ж стані колектив перебуває після довгої зимової паузи.

Як бачимо, підопічні Руслана Мостового їх не підвели. Сьогодні на полі вони буквально знищили своїх опонентів.

Уже на 1-ій хвилині поєдинку новачок «Руху» Євген Бохашвілі пробив головою. А на 5-ій хвилині він пробив уже ногою, влучивши в дев‘ятку – 1:0. Промайнуло лише кілька хвилин, а Григорій Баранець зумів подвоїти рахунок.

Та рухівці продовжували розривати оборону гостей. Активно діяли під час атак своєї команди Святослав Козловський, Григорій і Борис Баранці, Кінаш. Із близької відстані пробив вище воріт захисник Чучман.

Ситуація біля воріт запоріжців постійно залишалася напруженою. Гол, як кажуть, висів у повітрі. Після подачі з правого флангу Борис Баранець у падінні пробив точно у ближній кут – 3:0. На 42-ій хвилині небезпечно атакував ворота суперників Святослав Козловський.

Гості зуміли відквитати один м‘яч лише на 49-ій хвилині, точно виконавши штрафний удар.

Та на 57-ій хвилині Святослав Козловський точним пасом вивів на зручну позицію Кінаша. Останній двічі вибирав собі позицію для удару, обігруючи захисника, та врешті таки пробив – 4:1.

Та навіть такий переконливий рахунок не зупинив атакувального пориву «Руху». Винниківчани безперестанку буквально тероризували воротаря та захисників «Металурга». Особливо був налаштований на взяття воріт сьогодні Святослав Козловський, який постійно відкривався й шукав для себе зручної позиції, щоб збільшити рахунок. І він це зробив, але перед ним, уп‘яте, вразив ворота запоріжців його тезка – Святослав Зубар, який вийшов на заміну (він є ще одним новачком «Руху»).

А Святослав Козловський забив 6-ий гол «Руху» в цьому матчі, точно пробивши у ближній кут воріт. Мав він і ще одну нагоду відзначитись уже в доданий арбітром час, але трішки схибив. Після його удару трапився невеличкий курйоз. І господарі, і гості подумали, що м‘яч покине межі поля. А «смугастий» на вологому газоні зупинився на лінії поля. І гравці обидвох команд були змушені влаштувати стрімкі перегони, щоб ним заволодіти.

Отож, чудова для винниківчан гра й прекрасний її результат – 6:1!

Уболівальники сьогодні отримали велике задоволення від футболу. А ще більше зріс їхній оптимістичний настрій, коли стало відомо, що головний суперник «Руху» за перше місце «Кремінь» свій поєдинок програв із рахунком – 1:3. І зараз «Рух» одноосібно очолив турнірну таблицю.

Більше фото можна переглянути у фоторепортажі Андрія Жука тут.

Повний відеозапис матчу можна переглянути тут.

«Рух» (Винники) – «Металург» (Запоріжжя) – 6:1

Арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький)

Голи: Бохашвілі 6, Г. Баранець 12, Б. Баранець 31, Кінаш 58, Зубар 71, Козловський 87 - Каськов 50

«Рух»: Дяченко, Дмитрух, Чучман, Федорів, Габовда, Копина, Кінаш, Козловський, Б.Баранець (Панасюк, 73), Г.Баранець (Садоха, 66), Бохашвілі (Зубар, 61)

«Металург»: Теленков, Сентябрьов (Мартиненко, 46), Ковалевський, Буланий (Бережний, 35), Єфімчук, Башинський, Батраченко, Курдас, Пелих, Криволєсов, Каськов

Попередження: Каськов, 26