Діти з Винник і Чишок розмальовують писанки задля позитивного іміджу України в світі
20.03.2017 12:53

Осередок української діаспори Грецької Республіки – Центр підтримки і розвитку культурної спадщини «Трембіта» – розпочав міжнародний проект «Барви писанки» – «Colors of Pysanka».

Від України до участі в акції, яка націлена на формування позитивного міжнародного іміджу України, зголосилися кілька організацій, зокрема й чишківсько-винниківська ГО «Рій».

«Триватиме проект з 9 до 23 квітня, – розповіла голова громадської організації «Рій» Оксана Допілка. – Його мета – ознайомлення з українськими пасхальними традиціями та долучення до мистецтва писанкарства українців усього світу. Оскільки ми зголосилися до участі в цьому міжнародному проекті, то маємо поширити інформацію про українські пасхальні традиції, провести майстер-класи зі створення писанок і конкурс на кращу писанку, прикрасити дерево створеними писанками. Також потрібно зробити фото-відео репортаж та надіслати організаторам акції. З надісланих матеріалів автори проекту сформують загальні плакат і відео».

Старт у Винниках вже зроблено цієї неділі. Розпочали участь у міжнародній промоакції з проекту «Писанкове дерево». Майстер-клас відбувся у винниківській бібліотеці для дорослих. Діти розфарбовували писанки під керівництвом писанкарки Оксани Драч, отримавши чимало позитивних емоцій і навики писанкарства.

Учасники за створені власноруч писанки отримали медово-імбирне печиво у вигляді писанки. Зробленими великодніми яйцями прикрасили писанкове дерево.

За словами Оксани Допілки, ще один майстер-клас з писанкарства відбудеться 26 березня (неділя) о 15.00 у бібліотеці с.Чишки.

Лариса КУБСЬКА

Теги: міжнародний проект, Colors of Pysanka, Чишки, Оксана Допілка, імідж, писанка
Останні новини:

Коментарі
avatar