У Львові розробили схему об’їзду перехрестя Личаківська - Мечникова
20.03.2017 14:46

У п’ятницю, 24 березня, у Львові на ремонт закриють вулицю Личаківську. У зв’язку з цим трамваї по Личаківській не курсуватимуть, а автобуси здійснюватимуть об’їзд по вул. Некрасова.

«Зараз завершується погодження всіх необхідних документів. Плануємо розпочати ремонтні роботи на вул. Личаківській у п’ятницю, 24 березня», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

За його словами, ділянку вул. Личаківської від Мечникова до Пасічної реконструюватимуть у три етапи: спочатку відремонтують перехрестя з вул. Мечникова, потім ділянку до вул. Котика і вже після цього – від Котика до Пасічної. Загалом реконструкція триватиме близько восьми місяців і коштуватиме близько 6 млн євро.

На час реконструкції перехрестя Личаківської – Мечникова трамваї по Личаківській не курсуватимуть, а автобуси здійснюватимуть об’їзд по вул. Некрасова.


Схема об'їзду перехрестя вул. Личаківської та Мечникова на час реконструкції (клікніть для збільшення)

«По вул. Личаківській курсують десять автобусних маршрутів, з яких один нічний. Усі вони об’їжджатимуть по вул. Некрасова. На цей час на Некрасова буде заборонено паркування для зручності проїзду громадського транспорту. Приватний транспорт здійснюватиме об’їзд по вул. Рєпіна, Сагайдачного і Круп’ярській», – сказав в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Відповідаючи на запитання ZAXID.NET про те, чи на час ремонту вул. Личаківської будуть запроваджувати додаткові автобусні маршрути для перевезення студентів із гуртожитків на вул. Пасічній, Олег Партика зазначив: «Наразі новий маршрут не запроваджуємо. Якщо буде така потреба, будемо запроваджувати додатковий маршрут і залучати перевізників».

Після завершення ремонту перехерстя Личаківської – Мечникова, який триватиме близько трьох місяців, трамваї та автобуси пустять по вул. Мечникова.

Як писав ZAXID.NET, через ремонт Личаківської трамвай №10 (Залізничнйи вокзал – Пасічна) не курсуватиме, а трамваї №2 та №7 змінять маршрути. Трамвай №2, який зараз їздить з вул. Коновальця на Пасічну, змінить схему руху і фактично стане кільцевим. При цьому чотири трамваї курсуватимуть за маршрутом Коновальця – Головна пошта – Центр – Вітовського – Коновальця, а ще чотири – в протилежному напрямку: Коновальця – Вітовського – Франка – Центр – Дорошенка – Коновальця. Трамвай №7, який зараз їздить з вул. Шевченка на Пасічну, пустять до Аквапарку за маршрутом: Шевченка – Городоцька – Підвальна – Франка – Вітовського – Сахарова – Аквапарк.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: схема, дорога, перехрестя Личаківська-Мечникова, ремонт
Останні новини:

Коментарі
avatar