Винниківська молодь поділилася улюбленими поезіями
21.03.2017 22:27

Вечір «Мене болить – тому  читаю вірші»  завершив сьогоднішній марафон, що розпочався з конкурсу читців загальноосвітньої школи «Берегиня».

«Ми зібралися у Всесвітній день поезії, – зазначила завідувач винниківської бібліотеки Ірина Андрухів, – щоб у дружній атмосфері поговорити про поезію та поділитися улюбленими віршами. Поезія не виникає з нічого. Кожен вірш народжений  з емоцій і почуттів автора. Тому ми і назвали наш вечір «Коли мені болить – читаю вірші».

У бібліотеці для дорослих зібралися представники молодіжних організацій міста – команди «Це Винники, друже!», «Золота молодь Винник» і театральної студії «ЗМВ» . Вони прочитали поезії сучасних авторів, зокрема винниківчан Йосипа Годунька, Віри Демцюх, а також Ліни Костенко, Сергія Жадана та ін. Музичний супровід забезпечив Влад Зарицький.

Зміст віршів обирали різний – від любовної лірики до патріотичних поезій. Керівник театральної студії Настя Пришляк підняла тему, яка болить кожному українцеві, – тему війни на сході країни. Крім вірша «Герої не вмирають», розповіла про благодійну акцію на підтримку воїнів АТО, що відбувається у Винниках. 

Лариса КУБСЬКА

Теги: Золота молодь Винник, поезія, школа, бібліотека, вірш, Берегиня
Останні новини:

Коментарі
avatar