У винниківському госпіталі відбувся концерт «Смерічки» до Дня Національної гвардії України
22.03.2017 19:27

Ансамбль "Смерічка"

У Львівському обласному госпіталі ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, сьогодні, 22 березня, відбувся концерт, присвячений Дню Національної гвардії України. Демобілізованими воїнами АТО, які лікуються в госпіталі, співав українські пісні ансамбль «Смерічка» з Вижниці.

Ініціювала проведення святкового концерту демобілізована учасниця бойових дій Лідія Ільків. Пані Лідія з чоловіком служили в Національній гвардії. Чоловік другий місяць працює заступником головного лікаря госпіталю з питань реабілітації воїнів АТО.

«Дякую дівчатам зі «Смерічки»і, що в таки непростий час несуть до людських сердець українську пісню, українську слово, українську душу, – зазначила Л.Ільків. –  Вони виступають у всій Україні. Виступали на Сході, потрапляли під обстріли. Роблять те, що найкраще вміють, чим обдарував їх Бог – доносять до людей високе і світле за допомогою музики і пісні».

Тамара Редик, завідувач організаційно-методичного відділу, дякуючи артистам за концерт, розповіла про напрями діяльності госпіталю щодо надання всебічної допомоги учасникам бойових дій, які захищають наше життя на Сході України, а також привітала гвардійців та їхні родини зі святом, побажавши їм Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості.

Лариса КУБСЬКА

Теги: концерт, ансамбль Сменічка, госпіталь, Лідія Ільків
Останні новини:

Коментарі
avatar