Винниківське поштове відділення тимчасово переходить на інший формат роботи
23.03.2017 12:28

У зв’язку з відкритими вакантними посадами листоноші та оператора зв’язку в частині доставки поштових відправлень, рахунків-квитанцій на оплату комунальних послуг здійснюватиметься у приміщенні відділення зв’язку у Винниках.

Про це повідомиляє прес-служба Винниківської МР, посилаючись на інформацію керівництва відділення поштового зв’язку у Винниках.

«Просимо з розумінням віднестись до вимушених змін, вирішення яких залежить від того, наскільки швидко буде укомплектоване відділення листоношами та операторами зв’язку, - каже Ірина Захарчук. – Принагідно, запрошуємо на роботу молодих, зрілих та людей пенсійного віку на повний день з офіційним працевлаштуванням і зарахуванням трудового стажу, що є немало важливим на сьогоднішній день. Зі своєї сторони гарантуємо офіційну зарплату 3200 грн та повний соціальний пакет».

Зазначимо, що листоноша – людина шанована і вкрай необхідна. Для багатьох листоноша – не просто представник Укрпошти, а ледве не єдиний чи, принаймні, основний зв’язок із навколишнім світом. Листоноша виконує надзвичайно важливу соціальну місію, покладену державою на Укрпошту як національного оператора поштового зв’язку.

Робота листоношею гарантує, що вам точно не загрожуватиме ні гіподинамія (порушення функцій організму через обмеження рухової активності), ні хвороби, викликані цивілізацією, – ваш вимушений активний спосіб життя і регулярне перебування на свіжому повітрі запобігатимуть їх розвитку.

Фото: Петро ДЖУГА


Теги: оператор зв’язку, листоноша, Ірина Захарчук, поштове відділення, укрпошта, ПОШТА
Останні новини:

Коментарі
avatar