У Винниках говоритимуть про «Нові акценти музейництва»
23.03.2017 17:15

Протягом 24-25 березня відбуватиметься дводенний навчальний семінар «Нові акценти музейництва».

Про це повідомив голова ГС «Західноукраїнська спілка музеїв», директор Історико-краєзнавчого музею міста Винники, Ігор Тимець.

Базою для проведення семінару будуть три музеї – Державний меморіальний музею Михайла Грушевського у Львові, Історико-краєзнавчий музей у місті Винники і Львівський музей історії релігії.

«Мета наукового заходу – ознайомлення з новими методами організації музейної справи, співпраця з місцевими громадами і фандрайзинг, – розповів Ігор Тимець. – У роботі семінару візьмуть участь понад 60 музейників із Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Донецької та інших областей України. Читатимуть лекції про нові тенденції музейництва, менеджменту, управління персоналом тощо науковці з Києва».

Музейники розпочнуть роботу у Львівському музеї історії релігії. Наступного дня працюватимуть у Винниках.

За інформацією організаторів, під час семінару презентуватимуть журнал «Наша спадщина» (Меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові), веб-сайт ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”, біобібліографічний покажчик, підготовленого з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Возницького. Також заплановано огляд експозицій музеїв Львова.

Лариса КУБСЬКА

Теги: ігор тимець, історико-краєзнавчий музей, музейники, Семінар
Останні новини:

Коментарі
avatar