Винниківчанин Назар Хассан видав збірку віршів «Снадакед»
24.03.2017 17:42

Винниківчанин, яскравий реп-виконавець, автор і композитор, фіналіст талант-шоу «Україна має талант» і «Х-фактор-3» Назар Хассан крім пісень, кліпів, альбому тепер має у своєму творчому портфоліо поетичну збірку. Про історію появи на світ книжки «Снадакед» він розповів сайту «Винники плюс».

- Що ховається за назвою книжкою?

- Все просто. «Снадакед» – декаданс, якщо читати у зворотньому напрямі. Така собі символічна зворотня реакція занепаду у творчості.

- Чому вирішив видати книжку?

- Насправді це був подарунок близької людини, яка знала про мою мрію. Я з 13 років почав писати поезії і думав про збірничок… У 14 років вірші набули вигляду пісень.

- За який період ти зібрав поезії у збірці?

- Якщо не помиляюся, то найдавніший вірш написаний 2012 року. У книжці сорок сторінок, зокрема і з фотосетом, якого ще ніхто не бачив. У збірці є тексти пісень, які колись були просто віршами, хоча таких небагато. Більшість – поезії.

- На яку тематику вони написані?

- Переважно це вірші на соціальну тематику, але з дуже суб’ктивним відбитком.

- Як сприйняли збірку твої прихильники? Все ж таки в першу чергу бачать у тобі талановитого співака…

-Мені сподобалася реакція моїх прихильників. Я не чекав такого ажіотажу і не думав, що друкована книга може мати такий попит! Адже живемо в віртуальному періоді. Тому й не задумувався про наклад. Зараз готую більший тираж, який стараюся завершити до львівського концерту 27 травня. Обов’язково додам щось нове для людей.

- Винниківчани цікавляться новинами і твоєму творчому житті. Про це свідчить хоча б велика кількість переглядів матералів про тебе на нашому сайті.

- Мені це дуже приємно. Може буду колись мером (сміється).

Розмовляла Лариса КУБСЬКА


Теги: поезія, Назар Хассан, Збірка
Останні новини:

Коментарі
avatar