Допомога з Винник їде в АТО (ФОТО)
24.03.2017 17:58

У Винниках завершується загальноміська акція «Моя допомога вартує життя», метою якої був збір допомоги для воїнів АТО. Вона відбувалася з благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського, Владики Ігоря.

Організатори акції – парафія храму Різдва Івана Хрестителя, отець Орест Чекан, заступник міського голови Богдан Шустер та молодіжна організація «Золота молодь Винник».

Винниківчани принесли у пункти збору страви домашньої кухні, а також каву, чай, цукор, солодощі, консервацію, горіхи, мед, фрукти, предмети особистої гігієни, маскувальні сітки, медикаменти та багато інших потрібних речей.

Сьогодні, 24 березня, організатори зібрали те, що наготували у школах і дитсадку міста. «Усі навчальні заклади підтримали акцію, – зазначив заступник міського голови Винник, один із організаторів акції, волонтер Богдан Шустер. – Школярі намалювали малюнки, написали побажання, підготували різні страви і смаколики. У цьому, звичайно, посприяли їхні батьки та педагоги. Тому уся наша громада заслуговує щирих слів подяки за активність і небайдужість».

У хатинці при храмі Різдва Івана Хрестителя те, що зібрали протягом акції, посортують і спакують. Сьогодні вночі машини з допомогою поїдуть на Схід. Супроводжуватиме представників Винник отець Орест Чекан, який підтримуватиме бійців молитвою.

Лариса КУБСЬКА

Теги: ато, допомога
Останні новини:

Коментарі
avatar