Винниківчани-волонтери оперативно працюють на Сході України
27.03.2017 14:12

Як ми вже повідомляли, у Винниках відбулася загальноміська акція «Моя допомога вартує життя». Завдяки її проведенню мешканцями Винник (долучилися й громади кількох сіл)  зібрано чималу допомогу для воїнів АТО.

Уночі з п’ятниці на суботу волонтери з Винник – Богдан Шустер, отець Орест Чекан парафії храму Різдва Івана Хрестителя, Михайло Борисов  і доброволець Тарас Єлейко –  повезли велику кількість продуктів – страви домашньої кухні, а також каву, чай, цукор, солодощі, консервацію, горіхи, мед, фрукти, предмети особистої гігієни, маскувальні сітки, медикаменти та багато іншого на Схід. Те, що не вмістилося в машину, «наздожене» наших волонтерів днями – півтонни відправили «Новою поштою».

«Учора зранку ми, подолавши немалу відстань, прибули в Маріуполь, – розповів телефоном заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Дорога була нелегкою – через перевантаження машини двічі пошкоджували колеса, доводилося їх міняти. Переїжджаємо з пункту в пункт у районі Маріуполя. З питань безпеки не можу їх називати. Спілкуємося з воїнами, роздаємо те, що назбирали нашою дружною і небайдужою громадою. Винниківську допомогу отримали батальйон «Львів», добровольчий український корпус (Правий сектор) та інші.

Особливо військові вдячні за вареники, котлети, відбивні, бо з макаронами чи крупами проблем нема, а за домашньою їжею таки скучили. Отець Орест відправляє Службу Божу, сповідає тих, хто бажає. Переважно за духовною підтримкою звертаються хлопці зі Західних областей. Хоча сьогодні на Службу Божу прийшло більше людей. У  четвер прибуде ще одна частина допомоги, яку ми відіслали «Новою поштою». Там товари, які не псуються. Роздамо їх та й до кінця тижня плануємо повернутися додому».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Тарас Елейко, Михайло Борисов, Богдан Шустер, акція, Моя допомога вартує життя, ато, волонтери, Орест Чекан
Останні новини:

Коментарі
avatar