Львів, Київ та Дніпро стануть першими містами, де буде запроваджено електронний квиток
30.03.2017 16:41

Електронний квиток

Київ, Дніпро та Львів стануть першими містами, де буде запроваджено електронний квиток в пілотному режимі, а згодом ця практика пошириться на всю Україну. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із п.Яношом Коком, Міністром економіки та транспорту Угорщини (2004-2006 рр.) Сторони обговорили практику запровадження електронного квитка в країнах Європи, повідомляє на офіційному сайті Міністерства інфраструктури.

Міністр інфраструктури України зазначив, що електронний квиток - це буденне явище для багатьох європейських країн: "Для України це поки що майбутнє, яке незабаром стане реальністю. Ми працюємо саме для того, щоб залучити провідні європейські норми до України і зробити їх звичними для людей, громад та бізнесу".

Володимир Омелян запросив Януша Кока приєднатися до робочої групи, створеної при Міністерстві ініраструктури з метою практичного впровадження електронного квитка на місцях. Януш Кок, у свою чергу, підтвердив свою готовність поділитися досвідом із українською стороною.


Теги: електронний квиток, транспорт
Останні новини:

Коментарі
avatar