Писанка з Винник прикрашатиме столицю на Великдень
04.04.2017 12:16

Майже метрову писанку виготовили учасники гуртка образотворчого мистецтва «Веселі долоньки», що діє у Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники.

Творча робота юних художників бере участь у VII Всеукраїнському фестивалі писанок, який триватиме в Києві від 13 квітня до 2 травня. Пасхальними атрибутами прикрасять територію великоднього містечка, що розташують на Михайлівській площі столиці.

На арт-перфоменсі «585 художників» винниківська писанка буде представлена в номінації «Дитяча писанка». Загалом буде кілька номінацій – 374 роботи представлені в номінації «Авторська писанка», 100 – «Традиційна писанка» і 111 – «Дитяча писанка».

«Ми вперше беремо участь у такому арт-фестивалі, – розповіла керівник гуртка образотворчого мистецтва «Веселі долоньки» Олександра Шенгера. – І тішимося, що організатори після перегляду портфоліо робіт вихованців гуртка зарахували нас до учасників цього сучасного проекту. Нас забезпечили матеріалами для роботи – надіслали відлиту акрилову заготовку для майбутньої писанки, надали фарби, лак. Діти мали можливість проявити творчу фантазію. Ми намалювали писанку, стилізувавши її в синьо-жовтих кольорах. Взяли форму кола, а за основу – великодніх баранців, у центрі – оптичні, графічні елементи».

За словами Олександри Шенгери, найбільше праці в оформлення писанки вклала Віола Цьотар, а також Софія Дзяда, Олеся Іванищак і Діана Вострікова.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Великдень, БДЮТ, арт-фестиваль, писанка
Останні новини:

Коментарі
avatar