Всесвітньовідомий композитор Мирослав Скорик відвідав Винники
04.04.2017 17:53

Мирослав Скорик у Винниках

Ось уже майже рік у Винниках успішно триває культурно-мистецький проект «Львівська філармонія у Винниках».

У рамках цього проекту сьогодні Винники відвідав знаний композитор і мистецтвознавець, Герой України, Лауреат премії імені Тараса Шевченка Мирослав Скорик.

Як стало відомо, останній концерт згаданого проекту відбудеться 9 червня в актовій залі СЗШ №29 у Винниках за участі всесвітньовідомого митця Мирослава Скорика (композитор також виступає як диригент і піаніст із виконання власних творів).

Відбулася зустріч міського голови Винник Володимира Квурта з Мирославом Скориком. Композитор побував у СЗШ №29. Також для знаного гостя було проведено ознайомчу екскурсію в історико-краєзнавчому музеї Винник. Мирослав Скорик із цікавістю оглянув безцінні історичні експонати, які свідчать про багату минувшину міста та його мешканців.

Отож, 9 червня мешканці Винник матимуть змогу побувати на концерті легендарного в мистецькому світі композитора.

Нагадаємо читачам, що саме Мирослав Скорик створив музику до шедевру світового кінематографа – художнього фільму режисера Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Плідною була співпраця композитора й з відомими поетами Олександром Вратарьовим, Богданом Стельмахом, Миколою Петренком, Ростиславом Братунем.

Зокрема, саме в співпраці з Богданом Стельмахом Мирослав Скорик створив твір «Свіча», який присвячений світлій пам‘яті жертв Голодомору в Україні 1932 – 1933 років. А люди, чия молодість припала на 60-70 роки минулого століття, пригадають творчість Мирослава Скорика за його надзвичайно популярною в згаданий період естрадною піснею «Не топчіть конвалій».

Мирослав Скорик протягом своєї довгої творчої кар‘єри неодноразово концертував у багатьох країнах Європи, а також в Америці й Канаді.

Приємно, що незабаром насолодитися його мистецькими творами й майстерністю матимуть змогу й винниківчани.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: СЗШ №29, філармонія, Композитор, Мирослав Скорик
Останні новини:

Коментарі
avatar