У маршрутці № 36 жінка, яку обікрали, намагалася «вирахувати» злодія
05.04.2017 11:49

Крадіжки в маршрутках – явище поширене. Учора, 4 квітня, у винниківській маршрутці № 36 у пасажирки вкрали гаманець. Жінка вийшла на зупинці на вул. Некрасова у Львові. За кілька хвилин, на цій же вулиці, водію перегородила дорогу таксівка. З неї вийшла ця пасажирка і намагалася знайти в автобусі № 36 молодого чоловіка, який, за її словами, «терся» біля неї.

«Так чого ж не пильнували грошей, якщо бачили, що злодії в маршрутці?» – кричали змучені спекою і повільним рухом через об’їзд Личаківської, пасажири.

Мабуть, вкрадена сума була чималою, бо жінка вимагала у водія і пасажирів зупинитися на вулиці Личаківській і чекати поліцію, щоб з’ясувати ситуацію. Це викликало бурю негативних емоцій і у водія, і у пасажирів, які хотіли якнайшвидше добратися додому.

«Гаманець треба тримати в руках, – повчав потерпілу водій. – А я не буду затримувати людей і автобус, а злодій ваш відразу, мабуть, вийшов». На що почув звинувачення жінки, що, мовляв, він працює у спілці з крадіями. Пасажири, яких було, як шпротів у банці, також дотримувалися думки, що жінка сама винна, бо потрібно пильнувати свої речі. Так і не знайшовши правди, постраждала вийшла, а автобус поїхав за маршрутом.

За твердженням представника Личаківського ВП міста Львова, капітана поліції Дмитра Кузьменка, упіймати кишенькового злодія на гарячому – явище рідкісне. Улюблені місця крадіїв – громадські зупинки, черги у крамницях, а особливо – маршрутні автобуси. Тиснява, штовханина, велике скупчення людей – це повинно бути сигнальним дзвінком для людей. Злодії працюють по-новому – сумки вже не ріжуть, а полюють на роззяв: сумка висить десь збоку ще й відкрита, людина замріялась, як то кажуть, сама долю спокушає.

Лариса КУБСЬКА

Теги: кишенькові злодії, поліція, маршрутка
Останні новини:

Коментарі
avatar