У Винниківській міськраді радилися, як краще зустріти Великдень
06.04.2017 11:31

У середу, 5 квітня, в приміщенні Винниківської міської ради відбулася нарада щодо підготовки Винник до Великодня. Її провів міський голова Винник Володимир Квурт за участі керівників місцевих комунальних підприємств, культурно-мистецьких, навчальних закладів, представників церков, громадських організацій.

Володимир Квурт детально розповів присутнім про роботу, яку вже проведено до Великодня (ремонт і прибирання вулиць, скверів міста, про загальноміську толоку), узгодив із присутніми подальші дії тощо.

Також міський голова повідомив про облаштування біля нового кладовища у Винниках тимчасового контейнерного майданчика.

«Працівники спеціалізованого підприємства «САТ-Львів» збирають сміття з міста, наповнюють ним великі контейнери типу «зерновоз» і вивозять їх на стаціонарні сміттєзвалища, - розповів Володимир Квурт. – Наголошую, що там складують лише відходи, які зібрані на території Винник. Зараз відстань, яку долають сміттєвози згаданого підприємства, сягає до півтори тисячі кілометрів. Також не існує загрози того, що ще хтось із інших населених пунктів викидатиме там відходи. Влада Винник разом із громадськістю слідкує, щоб цього не відбувалося. Коли ж буде розв‘язано сміттєву проблему Львова загалом, то й питання функціонування цього майданчика відпаде».

Керівник підприємства «САТ-Львів» Остап Годунько повідомив, що новостворений майданчик для сміття відповідає всім санітарним нормам і вимогам. З його слів, там є бетонне покриття, тому це дало змогу уникнути забруднення грунту, відходи звідти постійно вивозять, тому відсутнє його гниття тощо.

Володимир Квурт також розповів про проблеми, які виникли з перевезенням учнів винниківських шкіл автобусом «Школярик» (належить комунальному підприємству Винник – «Добробут»).

Обговорюючи проблему пасажирських перевезень, Володимир Квурт також розповів, що існують певні домовленості з керівництвом об‘єднаної Давидівської громади щодо відкриття нового транспортного пасажирського маршруту з Винник через Чишки, Вульки, Давидів, вулицю Зелену у Львові й до Національного Університету імені Івана Франка. У Винниках кінцева зупинка новоствореного маршруту мала б бути на розі вулиць Івана Франка та Сагайдачного (як кажуть винниківчани, «біля бойні»).

Під час наради від священиків, керівників навчальних і культурно-мистецьких закладів надійшло багато пропозицій і слушних зауважень щодо підготовки Винник до святкування Великодня. Зокрема, отець Петро Паньків від імені парафіян висловив побажання, щоб до Великодня вулицю Злагоди заасфальтувати. Громадська активістка та багатодітна мати Марія Франчук висловила пропозицію щодо продовження маршруту «Школярика» до СЗШ №29. Присутні також звернули увагу керівників міста на те, що вулицею Сахарова через надмірну швидкість автомобілів стало небезпечно ходити. Особливо небезпека чатує на дітей, адже вони через малий вік не завжди уважні, подеколи можуть вийти на проїжджу частину дороги тощо.

Як з‘ясувалося, у середу святкували день народження винниківчанки Марія Франчук і Галина Стеців, які були на згаданій нараді. Тому міський голова Володимир Квурт від себе й від усіх присутніх щиро привітав іменниць і побажав їм усіх гараздів.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Великдень, Нарада, міська рада, вивіз сміття
Останні новини:

Коментарі
avatar