Студентки-культурологи поділилися інформацією про Леонардо да Вінчі з винниківськими школярами
07.04.2017 16:30

Позааудиторне заняття «Дещо цікаве про Леонардо да Вінчі» для старшокласників загальноосвітньої школи «Берегиня» і СЗШ № 47 підготували студентки-четвертокурсниці факультету культурології Національного університету імені І. Франка.

Саме таку тему для презентації, яка відбулася в бібліотеці для дорослих, дівчата вибрали через те, що хотіли поділитися інформацією про світового генія, визначну постать італійського Відродження, а також цим заходом відзначили 565-ту річницю від його дня народження.

Протягом години студентки представили школярам Винник цікаву інформацію, яка допомогла сформувати уявлення про видатного італійського вченого, дослідника, винахідника, художника, архітектора, анатоміста та інженера.

Розпочали із невеличкої вікторини, складеної із запитань про життя і творчість Леонардо да Вінчі. Школярів ознайомили з найважливішими датами і подіями з його життя, а також презентували досягнення в різних галузях, в яких він себе проявив.

Винниківчанка, студентка культурологічного факультету Дарина Ціж розповіла про найцікавіші моменти, історії, пов’язані з відомими картинами пензля Леондардо да Вінчі, – «Мона Ліза», «Таємна вечеря», «Мадонна з Ісусом» та інші.

Також студентки зібрали факти щодо науково-технічних винаходів відомого італійця. Його відкриття не були втілені в життя, але залишилися в рукописах і кресленнях: водолазний костюм, рятувальний круг, перетинчасті рукавиці (нагадують ласти), гігантський арбалет, апарати з крилами, що літають і багато іншого.

Присутнім показали пізнавальний мультик про Леонардо да Вінчі.

Лариса КУБСЬКА

Теги: СЗШ № 47, Берегиня, лекторій, бібілотека, леонардо да вінчі
Останні новини:

Коментарі
avatar