Воїни-добровольці щиро подякували громаді Винник за допомогу (ФОТО)
07.04.2017 16:58

Сьогодні, на Благовіщення Господнє, у Винниках побували представники 8-го добровольчого батальйону «Аратта» на чолі з його командиром Андрієм Гергертом.

Нагадаємо, що напередодні винниківчани зібрали велику кількість продуктів (вареників, котлет, макаронів, цукру, різноманітних консервованих продуктів і солодощів), а також предметів гігієни й передали їх у зону АТО для наших славних воїнів. Цю допомогу нашим мужнім захисникам відвезли отець Орест Чекан, Богдан Шустер, Михайло Борисов і Тарас Єлейко.

Тому користуючись короткочасним перебуванням на Львівщині, Андрій Гергерт, його побратими Іван та чеченець Муслім завітали у Винники, щоб щиросердно подякувати за допомогу всім винниківчанам, усій громаді.

Мужні воїни-добровольці, насамперед, подякували всім парафіянам винниківських церков.

Також вони побували у всіх винниківських школх і дитячому садочку. І педагоги, і учні із захопленням слухали розповіді мужніх захисників України про їхні бойові будні. Особливо всі цікавилися особою командира чеченського підрозділу 8-го добровольчого батальйону Мусліма. Мовчазний чеченець, як з‘ясувалося, воює з країною агресором уже 25 років. З його слів, спочатку він воював у Чечні, а тепер уже 3 роки воює в зоні АТО на Донбасі.

Андрій Гергерт повідомив, що в їхньому батальйоні за Україну воюють добровольці віком від 18 до 72 років. З його слів, 14 їхніх побратимів віддали за рідну землю життя, а 47 воїнів було поранено.

Усюди бійців-добровольців зустрічали тепло й радісно. До них було всюди безліч запитань. Особливо багато хотіли знати найменші діти.

І всюди, де вони побували сьогодні, чули від мешканців Винник слова щирої подяки й підтримку. Адже воїни-добровольці щодень ризикують своїм життям, щоб уберегти Україну, всіх українців від страшної долі, яку нам готують бандити-загарбники. Та віримо, що з такими воїнами, які сьогодні побували в гостях у Винниках, нас ніхто й ніколи не здолає.

Володимир ГАВРИЛІВ
Останні новини:

Коментарі
avatar